İbo Show'da yine büyük şok: Evlilikte yaş krizi

İbo Show'da yine büyük şok: Evlilikte yaş krizi

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’ten hayranlarını sevindirecek müjde geldi. Duyanların inanamadığı bir haber ortaya çıktı.

Yaşadığı silahlı saldırının ardından zor günler geçiren İbrahim Tatlıses, sevenleriyle, 9 yıl aradan sonra buluştu. Yeniden ekranlara gelen, İbo Show’da birbirinden renkli konuklar ağırlayan Tatlıses, yayındaki esprili sözleriyle gündemden düşmüyor.

Ünlü türkücünün hayatı, aşkları, evlilikleri hep gündemde kalıyordu. Yıllar sonra ortaya çıkan kızı Dilan Çıtak ile, magazin gündemini sarsan İbrahim Tatlıses, şimdilerde aileyi genişleteceği iddialarıyla gündeme geliyor. Ortaya atılanlar gerçek ise, Tatlıses hayranları buna hem çok sevinecek hem de çok şaşıracak.

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ adlı magazin programına taşınan bu konu, izleyicinin dikkatini çekti. Programın sunucularından Bircan Bali’nin, İbrahim Tatlıses’in evlilik söylentilerini ekrana getirmesiyle seyirci şaşırdı. Kendisinden 43 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karakaya ile evleneceği söylenen İbrahim Tatlıses’e gelen eleştiriler, aradaki yaş farkından dolayı oldu. Tatlıses, daha önce de aradaki yaş farkına rağmen 2011 yılında evlendiği Ayşegül Yıldız ile de aynı eleştiriler yüzünden gündeme gelmişti.

Şimdilerde de ünlü türkücünün 25 yaşındaki sevgilisi Gülçin Karakaya ile evleneceği konuşuluyor. Mahalle baskısından olduğu düşünülen bir düşünceyle, Gülçin Karakaya’nın ailesinin, “ya evlenin ya da bu iş bitsin” dediği ortaya çıktı. Beraber pozlar veren ikilinin, gözler önünde olması sebebiyle ailesinin bu konuya böyle bir çözüm buldukları düşünülüyor.

Program sunucuları bu evliliğe kendi yorumlarını katarken, Seren Serengil, “Yaş konuları benim için önemli değil. Ancak aradaki yaş farkı 43 olunca bir uyumsuzluk oluyor. İkili de hiçbir uyum yok. Olsa olsa genç kızın İbrahim Tatlıses’e olan hayranlığı olabilir” şeklinde yorumunu belirtti. Serengil, Gülçin Karakaya’nın çocuk isteği varsa bile, çocuklarının olma ihtimalinin zor olduğunu da sözlerine ekledi. “Çocukları olsa bile, o çocuk babasını ne kadar görebilecek burası da meçhul” diyen Serengil, “Eğer Gülçin’in çocuk hayali yoksa, sadece İbrahim Tatlıses ile evlenmek istiyorsa, sorun yok” diye konuştu. Gülçin Karakaya’nın son günlerde, İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak ile de samimi olduğu belirtildi.

 

Medya