Cesur tasarım ve üst düzey mühendislik bir arada

Cesur tasarım ve üst düzey mühendislik bir arada

Samsung Electronics’in katlanabilir serisinin yeni nesil cihazı Samsung Galaxy Z Fold2’yi 2 Ekim’e kadar ön sipariş ile satın alacaklara Galaxy Buds Live hediye ediliyor.

Galaxy Z Fold2, geniş kapsamlı iyileştirmeler ve anlamlı yeniliklerle, teknoloji meraklıları için katlanabilir ekranlı mobil cihaz dünyasında yeni deneyimler sunmasıyla öne çıkıyor. Daha geniş kapak ekranı ve devasa ana ekranı yer alıyor. Galaxy Z Fold2, sağlam tasarım ve uzman işçiliği yeni özelliklerle birleştiriyor.

Günlük yaşamın ihtiyaçlarına uygun değişkenliği sağlayabilen eşsiz bir mobil cihaz deneyimi sunmak üzere tasarlandı. Örneğin Galaxy Z Fold2’nin Esnek Kullanım Modu sayesinde, içerikleri gerçek zamanlı olarak yakalamak ve görüntülemek artık çok kolay. Çektiğiniz bir fotoğrafı ya da videoyu net olarak görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca son çektiğiniz görseller arasından beş tanesi alt yarısında görüntülenirken bir sonraki çekiminiz için ön izleme aynı anda cihazın üst yarısında görünüyor.

galaxy-z-fold2.jpg

6,2 inçlik Sonsuz-O Kapak Ekranı

Diğer yandan, Otomatik Kadrajlama özelliğini kullanarak yaratıcılığınızı bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Bunun yanı sıra Galaxy Z Fold2 eller serbest video çekim özelliği yer alıyor. Görseldeki ana nesneyi odakta tutarak size yardımcı oluyor. Galaxy Z Fold2 günlük kullanımınızda da rahatlık sunan özelliklere sahip.

6,2 inçlik Sonsuz-O Kapak Ekranı, e-postalarınızı kontrol etmek, yol tarifi almak veya sevdiğiniz içerikleri izlemek için cihazın kapağını her seferinde açmanıza gerek kalmadan, maksimum kullanılabilirlik sağlıyor.

Yoğun yaşam temposu içerisinde aynı anda birçok işi yapmanızı mümkün kılıyor. Galaxy Z Fold2’nin tablet ekranı büyüklüğündeki ana ekranını çalışma tarzınıza uygun bir biçimde özelleştirerek her gün en üst seviyede üretkenliği yakalayabilirsiniz. İleri teknoloji Çoklu Kullanım Penceresini kullanarak ekran düzeninizi çok daha kolay ve esnek bir biçimde denetleyebilmeniz mümkün.

Mystic Black ve Mystic Bronze renk seçenekleriyle gelen Galaxy Z Fold2’nin Türkiye’deki tavsiye edilen satış fiyatı ise KDV dâhil 19.999 TL.

Toyota Corolla fiyatları da arttı

Bilim Teknoloji