CHP'de adaylığı kesinleşen tek isim...

CHP'de adaylığı kesinleşen tek isim...

CHP Genel Merkezi'nde milletvekili adaylıkları hakkında konuşan Bülent Tezcan, ''21 Mayıs'ta YSK'ye listekleri vermemiz gerekiyor. 24 Mayıs'ta da aday tanıtımı yapacağız. Şu ana kadar önemli ölçüde yol alındı ama adaylar...

CHP Genel Merkezi'nde milletvekili adaylıkları hakkında konuşan Bülent Tezcan, ''21 Mayıs'ta YSK'ye listekleri vermemiz gerekiyor. 24 Mayıs'ta da aday tanıtımı yapacağız. Şu ana kadar önemli ölçüde yol alındı ama adaylar henüğz belirlenmiş değil. Bri tane aday söylüyorum. Genel Başkanımız şu anki Tunceli milletvekilimiz Gürsel Erol'u Elazığ'dan görevlendirdi. Yeri belli olan tek milletvekili adayımız Gürsel Erol'dur. Belki o da şimdi duydu. Bugünden itibaren gitsin Elazığ'da çalışmaya başlasın. Özellikle 1 Kasım'a giderken ön seçimle belirlenen tek milletvekilimiz Gürsel Erol'du, bu dönemde de Elazığ'da ona görev düşüyor. Genel Başkan iradesiyle görevlendirilen adayımız Gürsel Erol'dur'' şeklinde konuştu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında sorulan soruya cevap veren Tezcan, ''Sayın Genel Başkanımız Türkiye'nin her yerinme yakışır. Kendisi karar verecek'' dedi.