Çukur dizisi finalden önce bombayı patlattı!

Show TV ekranlarının en sevilen dizileri arasında yerini alan Çukur dizisinde büyük bomba patladı.

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Necip Memili, Damla Sönmez, Kubilay Aka, Burak Dakak gibi birbirinden başarılı isimlerin bulunduğu dizinin yayınlanan son bölümü ekranlara seyirciyi kilitlemişti. Uzun bir süre Çukur'dan uzaklaşan Yamaç, tekrardan Çukur'a döndüğünde hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığını görmüştü. Vartol'yu karşısına almak zorunda kalan Yamaç, restleri çekmişti. 

4. yılını başarıyla tamamlayacak olan Çukur dizisinin son bölümde Vartolu ve Yamaç arasında gerilim giderek artmıştı. Yeni bölümde ise Vartolu ve Yamaç arasında gerilim yeniden artacak. Finale adım adım yaklaşırken bazı şeyleri düzene sokmak isteyen Yamaç, Amca'nın tüm düzenini bozacak.

Pazartesi akşamları ekranlara gelecek olan bölüm bombayı adeta patlatacak. Yavaş yavaş eski gücüne ulaşan Yamaç, tüm dengeleri bozmaya devam edecek. Çukur'u eski haline çevirmek için elinden gelenin fazlasını yapan Yamaç'ın önünde canı kanı gibi bildiği Vartolu karakteri gibi birçok sorun çıkacak. Yeni bölümden sonra neler olacağı ise seyirciler tarafından tahmin bile edilemiyor.

"Tam bir psikopat" yorumlarını yaptıran Aras Bulut İynemli'nin hayat verdiği Yamaç ise bir aracın üzerine büyük bir hoparlör bağlayarak Barış Akarsu - Islak Islak şarkısını tüm mahalleye dinleterek büyük savaşını tek başına başlatacak. Çukur için her şeyden vazgeçecek seviyeye gelen Yamaç'ı nelerin beklediği tahmin edilemiyor.

Amca'nın tüm adamlarını yerle bir edecek olan Yamaç, karşısında Vartolu'yu bulacak. Vartolu'ya "Şimdilik değirmeni çalışıyor ama ben o değirmenin suyunu keseceğim. Bakalım o zaman elinde tutabilecek mi Çukur'u?" sözlerini dile getirdi. Vartolu ise sessiz kalarak yorum yapmadı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv