Demet Akalın’dan ‘şampanya’ açıklaması: Gurbetçiler dökülmesi için gönderiyor

Şarkıcı Demet Akalın, bir konserinde gönderilen şampanyayı beğenmeyerek garsonun kafasına döktü. Olayla ilgili konuşan Akalın, “Gelen gurbetçiler şampanyaları garsonların kafasından dökülmesi için gönderiyor” dedi.

Demet Akalın, bir mekandaki konserinde kendisine gönderilen şampanyayı beğenmeyerek garsonun kafasına döktü. Akalın, yaptığı hareket nedeniyle sosyal medyada tepki gördü.

Şarkısını söylediği sırada kendisine gönderilen şampanyayı içen Akalın, beğenmeyince kadehi garsonun başından aşağı döktü.

Şimdi Duyduk’a konuyla ilgili açıklama yapan Demet Akalın, içki dökme olayı için “Ben şampanya paralarını diğer solistler gibi cebe değil, çalışanlara bırakıyorum. O gecede personel şefinin kendisi ‘dök, dök’ diye ısrar ediyor. Gelen gurbetçi müşterilerde şampanyaları zaten, garsonların kafasından dökülmesi için gönderiyor” dedi.

İçki dökme olayının yıllardır yapıldığına  söylen Akalın, sözlerini şöyle tamamladı:

“10 senedir dökülüyor şampanyalar bu şekilde, şimdi mi battı birilerine? Aman zaten takmıyorum artık böyle şeyleri. Zamanında orkestrama para takılmasını yasaklamıştım lakin pandemiden sonra deli gibi taktırıyorum. Özellikle de euro takın diyorum. Tahmin edersin ki, ben bazı türkücüler gibi böyle kazançları kendi cebime değil, çalışanlara bırakıyorum. Benim kalbimi bilenler, bana yeter.”

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Video