Demet Özdemir show!

Demet Özdemir show!

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin setinden bol bol paylaşımlar yapan Demet Özdemir, takipçilerinin beğenisine sunuyor. 29 yaşındaki güzel oyuncu, dans ederek başladığı kariyerini oyunculuk dersleri alarak devam etmişti.

Romantik komedi dizisinin hemen arkasından dram dizisinde oynamak istediğini belirtmişti. Dram dizisinde istediğini yapan Demet Özdemir, hayranları tarafından çok beğeniliyor. Son zamanlarda ise aşkı Oğuzhan Koç, ile sık sık gündeme düşüyor. Ocak ayının başlarında başlayan ilişkilerinde ise her şey yolunda gözüküyor.

Her ne kadar başta ilişkilerini ikili saklamış olsa bile son zamanlarda sık sık birbirleriyle alakalı paylaşımlar yaparak dikkatleri üzerine topluyorlar. Gerek hikaye gerekse gönderi şeklinde hayatından paylaşımlar yapan Demet Özdemir’in son paylaşımı ise sosyal medyayı adeta yaktı kavurdu. Çekici bir şekilde verdiği pozla belinin inceliğini ortaya koydu.

Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine toplayan Demet Özdemir, çekici bakışının hemen yanında, giydiği kıyafetle de büyük bir şok yaşattı. Akıllarda daha çok tatlı ve sempatik olarak kalan Demet Özdemir'den gelen bu çekici paylaşım ise sosyal medyanın gündemi oldu. Bu fotoğrafla ilgili birçok yorum yapıldı.

demetozdemir-999.jpg

Sosyal medyanın kısa bir sürede yeni gündemi haline gelen Demet Özdemir'e sosyal medya kullanıcıları; "Şimdi Mehdi, ve Barış düşünsün", "Ülkenin güzellik oranını tek başına yükseltiyor", "Bu ne hal Demet" gibi bir çok yorum yapıldı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv