DxOMark ekibi Galaxy S20 Plus modelini masaya yatırdı

DxOMark ekibi Galaxy S20 Plus modelini masaya yatırdı

Telefonların ses oynatma ve kayıt performanslarını da inceleyen ekip, bugün Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S20 Plus modelini masaya yatırdı.

Telefonların kameralarını inceleyip puanlayan DxOMark ekibi geçtiğimiz yıl ön kameraları da incelemeyi başlamıştı. Son olarak telefonların ses oynatma ve kayıt performanslarını da inceleyen ekip, bugün Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S20 Plus modelini masaya yatırdı.

DxOMark ekibi Galaxy S20 Plus modelini masaya yatırdı.  Kamera konusunda aldığı puan ile ilk beşe bile giremeyen telefon, ses konusunda da aldığı puan ile maalesef ki sınıfta kaldı.

DxOMark ekibi, Samsung’un yeni gözbebeğine ses konusunda ortalama 66 puan vererek, oynatma ve kayıt konusunda ne kadar başarısız olduğunu göstermiş oldu. Ses oynatma konusunda 66 puan alan telefon, kayıt konusunda 69 puan almayı başarıyor.

Galaxy S20 Plus

Tını ve ses dinamiği konusunda oldukça başarısız bir performans sergileyen telefon ses performansında ilk 10’a bile giremiyor. Samsung’un kamera özellikleri ile ön plana çıkardığı telefonun bu denli düşük puanlar alması; Güney Koreli firmanın hamle yapmasına neden olacak gibi görünüyor.

Fransa yasa dışı içerik için sosyal medyaya 1 saat süre verdi

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji