Eda Ece'den dekolteli paylaşım! Düzgün fiziğini bir kez daha ortaya koydu! Gören bir daha bakıyor, bir daha...

Eda Ece'den dekolteli paylaşım! Düzgün fiziğini bir kez daha ortaya koydu! Gören bir daha bakıyor, bir daha...

FOX TV'nin en sevilen dizilerinden biri olan Yasak Elma dizisinde başrol oyuncusu olarak yerini alan güzel oyuncu paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Eda Ece, son paylaşımıyla hem düzgün fiziğini hem de güzelliğini bir kez daha ortaya koydu.

Pis Yedili isimli diziyle televizyon dünyasına giriş yapan Eda Ece, Yasak Elma dizisinde ise kariyerinin en iyi noktalarından birini yaşıyor. Yıldız karakterinin hem komik hem de sinsi olmasını istediği için yapımcıdan izin alarak müdahale ettiğini bir röportajında dile getiren güzel oyuncu çoğu kişi tarafından Yıldız olarak biliniyor.

Yıldız karakteriyle gönüllerde taht kuran Eda Ece, sosyal medya hesabını ise aktif bir şekilde kullanıyor. 5 milyona yakın takipçisi olan Eda Ece, sadece Yasak Elma dizisinin setinden değil hayatından da paylaşımlar yaparak; sevenlerinin beğenisine sunuyor.

x720.jpeg (800×425)

Geçtiğimiz günlerde bir güzellik markasıyla iş birliği yapmak için rekor bir ücrete anlaşan Eda Ece yakın arkadaş çevresine de markanın reklamını yapmak adına hediyeler göndermişti. Şimdi ise Elle dergine verdiği röportaj ve özel görsellerle gündeme bomba gibi düştü. İşte Eda Ece'den gelen o dekolteli paylaşım!

edaec1.jpg (614×450)

Pembeler içerisinde bir Eda Ece!

Pembe bol bir blazer ceket giyerek altına pembe topuklu ayakkabılar giymeyi tercih eden Eda Ece'nin görseli kısa sürede büyük yankı uyandırdı. Herkes tarafından çok beğenilen bu görsel kısa sürede 300 bine yakın beğeni aldı. Bacak dekoltesi vererek düzgün fiziğini gösteren Eda Ece'ye binlerce yorum geldi.

606e174dae298bd6671ce0ad.jpg (740×418)

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin