Erdoğan ’a Z kuşağı şoku! Binlerce dislike atıldı

Gençler Erdoğan'ın yayınına binlerce dislike (beğenmeme) attı. Peki binlerce gencin Erdoğan'a attığı dislike nedir? Beğenmeme nasıl atılır

Partili Cumhurbaşkanı Erdoğan dün Yükseköğretim Kurumları Sınavı'ndan (YKS) önce sosyal medya üzerinden gençlerle video konferans buluşması gerçekleştirdi. Youtube üzerinden canlı olarak yayınlanan konferansta öğrenciler #OyMoyyok hareketi başlattı. Gençlerin Eroğan'a oy yok yorumları sonrası videonun yazışma sistemi durduruldu. Ayrıca gençler Erdoğan'ın yayınına binlerce dislike (beğenmeme) attı. Peki binlerce gencin Erdoğan'a attığı dislike nedir?

AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan dün gerçekleştirdiği video konferans sistemine gençler damga vurdu. Yayının devam ettiği sırada gençlerin yayını 'Oy moy yok' yağmuruna tutması sonrası jet hızıyla yayın yoruma kapatıldı ancak gençler bu kez de yayına kısa süre içerisinde binlerce kişi dislike attı.

Erdoğan’ın yayından önceki görüntüleri ortaya çıktı: Göbek çıksın

DİSLİKE NEDİR, NASIL ATILIR?

Sosyal medya kullanıcıları gönderileri beğenme , beğenmeme  butonları aracılığı ile paylaşım hakkındaki görüşlerini ifade edebiliyor. Dislike gönderiyi beğenmeme anlamına geliyor.

Muharrem İnce’den ‘sansür’ göndermeli ‘dislike’ mesajı

ERDOĞAN'IN YAYININA 285 BİN DİSLİKE ATILDI

Erdoğan'ın Youtube üzerindeki canlı yayını şuana kadar 66 bin beğenme alırken, 286 bin beğenmeme aldı.

İNCE: GENÇLER BU KADAR DİSLİKE VERMEYİN

CHP'li Muharrem İnce ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Gençler bu kadar “dislike” vermeyin internetin fişini çekerler sonra" dedi.

DAVUTOĞLU'NDAN GÖNDERME

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, sosyal medyadan gelen soruları yanıtladığı Onedio söyleşinin linkini sosyal medya hesabında paylaşırken, "Gençler ve her daim genç kalanlar; @onediocom’da sizlerden gelen soruları yanıtladım. Üstelik, yoruma da açık" ifadesini kullandı.

Sokağa çıkma yasağı ‘nda marketler açık olacak mı? Yasak ne zaman bitiyor ?

İlgili Haberler
Video