Erk Acarer: Sedat Peker, seçimlerden önce Sezgin Baran Korkmaz ile ilgili yeni bilgiler paylaşabilir

Gazeteci Erk Acarer SBK’nın elindeki donelerin Sedat Peker‘in de elinde olabileceğini söylerken Peker’in seçim dönemine kadar sessiz kalacağını açıkladı.

TELE1’de yayınlanan Mercek programında Tuba Emlek’in konukları eski CHP Milletvekili İlhan Cihaner, hukukçu Ruşen Gültekin, gazeteci Erk Acarer, gazeteci Mehmet Ali Güller ve eski Liberal Demokrat Parti Genel Başkanı Cem Toker oldu.

Gazeteci Erk Acerer suç örgütü lideri Sedat Peker’in Sezgin Baran Korkmaz hamlesini açıklarken, Korkmaz’ın artık itirafçı olacağını söyledi. Erk Acarer bu davaya artık Sezgin Baran Korkmaz davası olarak bakılamayacağını söyleyerek operasyonun arkasındaki silah kaçakçılığı meselesine dikkat çekti.

SEDAT PEKER’İN ELİNDEKİ DOSYALAR

Gazeteci Erk Acerer Sezgin Baran Korkmaz’ın elinde olan donelerin bazılarının suç örgütü lideri Sedat Peker’in de elinde olduğunu düşündüğünü söyledi. Erk Acarer Sedat Peker’in seçime kadar yeni bir paylaşım yapmak yerine elindeki dosyaları tasnif edeceğini ve belki de seçime yakınlaşınca tüm bunları ortaya koyacağını söyledi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Video