Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Kurtlar Vadisi birleşiyor: Kurtlar Vadisi: Eşkıya! Bu iddia Türkiye'yi ayaklandırır... Polat Alemdar!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Kurtlar Vadisi birleşiyor: Kurtlar Vadisi: Eşkıya! Bu iddia Türkiye'yi ayaklandırır... Polat Alemdar!

ATV ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin adı mı değişiyor? Milyonlarca sosyal medya kullanıcısı gelen iddialar karşısında şok içerisinde kaldı.

Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba ve Yunus Emre Yıldırımer’in başrollerinde başarılı bir şekilde yer aldığı dizide birçok değişiklik gündemde yerini alırken bu iddia ise seyircisini şoka soktu! Dizi yayınlandığı günden bu yana hem hikayesinde hem de oyuncularında birçok değişiklik yapmıştı fakat ortaya atılan iddialar bu sefer köklü bir değişikliğin yaşanacağının göstergesi oldu! İşte merak edilen tüm detaylar...

Dizinin Kurtlar Vadisi dizisine benzerliğinden dolayı yıllar önce ekranlara veda eden Kurtlar Vadisi izleyicisini büyülüyordu. Bir dönem diziye Necati Şaşmaz'ın bile giril yapacağı çok konuşulmuştu fakat bu iddiaların gerçek olmadığı ortaya çıkmıştı. Peki, şimdi neden dizinin ismi değişiyor?

erdinc-gulener-xvre.jpg (800×450)

Kurtlar Vadisi dizisinden birçok isim diziye giriş yapmış ve dizde köklü değişikliklere neden olmuştu. Bu isimlerden birkaçı ise Yüksel Arıcı, Tarık Ünlüoğlu, Ali Sürmeli gibi isimler olmuştu. Kısa süre önce gelen kulis bilgilerine göre Erdinç Gülener'de diziye katıldı. Kurtlar Vadisi dizisinde 'Müfettiş Kane'' rolünde oynayan karakterin dizideki karakteri de ortaya çıktı.

unnamed.jpg (512×271)

Kurtlar Vadisi dizisinde 'Müfettiş Kane'' rolüyle akıllara kazınan Gülener'in, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Volkan karakterine hayat vereceği ortaya çıktı. Hızır'ın düşmanı olacak isim dizide adeta terör estirecek. Seyirciler ise diziye birçok isimin Kurtlar Vadisi dizisinden girdiğinden dolayı dizinin adının artık "Kurtlar Vadisi Eşkıya" olarak değiştirilmesi gerektiğini dile getirdi.

eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-i-cdfs-cover.jpg (720×450)

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi hakkında gelen yorumların ardı arkası kesilmeyince birçok haber sitesi dizinin adının Kurtlar Vadisi Eşkıya olarak değişeceği yönünde haberler yapmaya başladı. Konu hakkında ise yapımcıdan herhangi bir açıklama gelmedi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv