Esra Erol itirafları birbir sıraladı

Esra Erol itirafları birbir sıraladı

Mutlu bir evliliği olan ünlü sunucunun normal hayattaki yaşantısı merak edilirken, yaptığı açıklama gündemde adeta deprem etkisi yarattı.

Uzun bir süre önce A Haber’de röportaj yapan Esra Erol, birçok konuya değindi. ATV’de yer aldığı program dışında vaktinin çoğunu ailesiyle geçirdiğini belirten ünlü sunucu tüm dikkatleri üzerine çekti. Bunun yanı sıra açıklamalarına devam eden ve hakkında merak edilen konulara açıklık getiren Esra Erol, itiraf niteliğinde bir açıklama yaptı. O açıklamanın ardından dikkatler Erol’a çevrildi.

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programı ile birçok konuya açıklık getiren, dargınları barıştıran ve kayıpları bulan Esra Erol, tüm Türkiye’nin tanıdığı ve büyük bir ilgiyle takip ettiği isimler arasında yer alıyor. Ünlü sunucunun her sözü dikkatle dinlenirken uzun bir süre önce verdiği röportajda dile getirdiği o konu tüm dikkatleri üzerine çekti.

Esra Erol’dan olay açıklama!

Ekranlarda boy göstermeye devam eden Esra Erol, uzun bir süre önce A Haber’e konuk olmuş ve röportajda son derece önemli açıklamalarda bulunmuştu. Ünlü sunucu muhabirin kendisine sorduğu, “Yemek yapıyor musun?” sorusuna, “Hiç yapmıyorum. Yalan söylemeyeceğim yani. Zaten yemek yapıyor olsam çocuklarla ilgilenemem. Çocuklarla ilgileniyor olsam aç kalırız. Sağ olsun o konuda yardımcı bir ablamız var bizim. Zaten 19.00’de program bitiyor. Eve gideyim demeye saat 20.30 oluyor!” sözlerini dile getirdi.

Gündelik hayatında yemek yapmadığını dile getiren Esra Erol, tüm dikkatleri üzerine çekti. Ünlü sunucunun tempolu çalışma hayatının olduğunu bilenler ise bu konuda haklı olduğunu ve zamanını çocuklarıyla geçirmesinin çok daha doğru olduğunu ifade etti.

 

 

Medya