Esra Erol'da kadının feryadı her yerden hissedildi

Esra Erol'da kadının feryadı her yerden hissedildi

Esra Erol programına katılan ve derdine derman arayan Havva Hanım, 14 yıllık evli olduğu eşi Yavuz B’nin 1 Şubat’ta ‘iş aramaya gidiyorum’ diyerek evden çıktığını ve bir daha geri dönmediğini dile getirdi.

Bu evlilikten 2 çocuğu olduğunu söyleyen Havva Hanım, artık ne yapacağını bilmediğini, yalnız olduğunu ve bu yüzden Esra Erol’a katıldığını dile getirdi. Eşinden ayrılmak istediğini belirten Havva Hanım’a Esra Erol’dan tam destek geldi.

Eşinin bir mektup bırakarak kendisini ve 2 çocuğunu terk ettiğini söyleyen Havva Hanım, “Ben ayrılmak istiyorum. Bütün haklarımı aramaya geldim ve çocuklarımla mutlu olmak istiyorum. 14 yıllık evliyim hep aldatma hep güvensizlik ve sadakatsizlik vardı. Bundan 7 yıl önce başladı eşim beni aldatmaya!” sözlerini dile getirdi.

Eşinin bir kadınla mesajlarını gördüğünü söyleyen Havva Hanım, “Romanyalı bir bayan eşimi aramış. Eşimde onun hesabına hep para göndermiş!” ifadelerine yer verdi. Esra Erol ise “O senin ve çocuklarının rızkıydı. İnşallah dolandırılmıştır!” sözlerini dile getirdi. Havva Hanım bu sözlerin ardından eşi Yavuz’un Romanyalı kadın tarafından dolandırıldığını, kadının geleceğini ama gelmediğini söyledi.

“Beni bina sakinlerinden birisiyle, gözümün önünde aldattı!”

Eşiyle beraber bir apartmanda kapıcılık yapmaya başladıklarını söyleyen Havva Hanım, “Beni bina sakinlerinden birisiyle, gözümün önünde aldattı! Ben çok engel olmak istedim yapma etme dedim sadece tamam dedi. Ama o kadınla görüşmeye devam etmiş!” sözlerini dile getirdi. Havva Hanım eşinin kendisini aldattığını duyan bina sakinlerinin daha sonra kendilerini kapını önüne koyduğunu ifade etti.

Eşi Yavuz’un bir mektup bırakarak kendisini terk ettiğini söyleyen Havva Hanım, onu bulmak istediğini ve sonrasında boşanmak istediğini dile getirdi. Bunun yanı sıra Havva Hanım, eşi Yavuz Bey’in Romanyalı kadına 30.000 TL para gönderdiğini ve çocuklarıyla çok zor zamanlardan geçtiğini ifade etti.

Medya