Exxen bayramda üç gün boyunca ücretsiz mi olacak?

Exxen bayramda üç gün boyunca ücretsiz mi olacak?

Exxen bayramda üç gün boyunca ücretsiz mi olacak? Exxen'e tye olmak gerekiyor mu?

Exxen kanalı ramazan bayramı boyunca üç gün, ücretsiz mi olacak?

Acun Ilıcalı tarafından  yapılan açıklamaya göre, Exxen, Ramazan Bayramı süresince ücretsiz olacak. Sosyal medya hesaplarından açıklama yapan Acun Ilıcalı, dijital içerik platformunun ramazan bayramında üç gün boyunca 13 mayıs pazar, 14, mayıs pazrartesi, 15 Mayıs salı günleri arasında ücretsiz olacağını söyledi.Ilıcalı, ayrıca bugün yani arefe günü  de Exxen'in ücretsiz olacağını belirtti.

Ilıcalı açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Exxen’den herkese harika bir Bayram Sürprizi. İster Türkiye’de ister yurt dışında olsun isteyen herkes, Exxen’i 12, 13, 14, 15 Mayıs günleri yani Bayram Haftası süresince ücretsiz izleyebilecek.”

İçeriklerden ücretsiz yararlanmak isteyen kullanıcıların platforma üye olması gerekiyor. Üyelik sürecinde cep telefonu numaranızı ve e-posta adresinizi isteyen Exxen, daha sonra herhangi bir kart bilgisi sunmaya gerek kalmadan aboneliğinizi başlatıyor. Otomatik olarak reklamlı bir paket sunan şirket, bu konuda ücretli üye olana kadar değişiklik yapmanıza müsaade etmiyor.

Çıktığı dönem içerik sayısıyla eleştirilen Exxen, kullanıcılarına Konuşanlar, Tolgshow Filtresiz, Sihirli Annem, Hükümsüz ve Survivor içerikleri gibi yapımlar sunuyor

Exxen'e nasıl girilir, abone olmak mı gerekiyor?

TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı'nın yeni dijital platformu Exxen 1 Ocak tarihinde yayına resmen başladı. Yayının başlamasının ardından kısa süreli platforma erişim sıkıntıları yaşandı. Reklamlı ve reklamsız obonelik ücretleri çok tartışılan Exxen TV'ye üye olduktan sonra 7 gün platformda yer alan dizi, film, belgesel gibi birçok içeriği ücretsiz izleyibiliyorsunuz. Peki Exxen nedir, nasıl izlenir?
Aleyna Tilki-Cemal Canseven'in başrollerinde yer aldığı Bu Benim Masalım, Youtube'da yayınlanan ve kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaşan Hasan Can Kaya ile Konuşanlar gibi birçok yerli içerik platformda yer alıyor.
Exxen'e üye olmak için bilgisayarınızdan www.exxen.com adresini ziyaret ederek yeni hesapl oluşturabilirsiniz.

Exxen'e nasıl girilir?

Türkiye'nin dijital platformu Exxen Apple Store'da ve Play Store'da yer alıyor. Exxen yazıp aratılarak mobil cihaza indirilebilir.

Exxen uygulamasını bilgisayardan izlerken TV'ye HDMI kablosu ile bağlantı aracılığıyla izlenebiliyor.

 

Medya