Gerçek ortaya çıkıtı, Esra Erol izleyicileri şoke olacak

Gerçek ortaya çıkıtı, Esra Erol izleyicileri şoke olacak

ATV ekranlarının en sevilen programları arasında yerini alan Esra Erol’da her bölümde reytingleri kırıp geçiriyor.

Sesini duyurmak isteyen milyonlarca kişiye; ekibiyle yardımlarda bulunan Esra Erol, sevilerek izlenmeye devam ediyor. Ele aldığı birçok konuyla dikkatleri üzerine toplayan program gündemin konusu oluyor. Esra Erol ise başarısının nedenini kendisiyle yarıştığı için yakaladığını dile getiriyor. İşte Esra Erol’un merak edilen hayatının detayları…

12 Mayıs 1982 yılında hayata gözlerini açan Esra Erol, İstanbul’da doğmuş olmasına rağmen aslen Sinopludur. Polis memuru olan babası Seyfi ile Necla’nın kızlarından biri olan Esra Erol’un tam 5 kız kardeşi vardır. Babasının tayini nedeniyle Kütahya’ya yerleşen aile, Esra Erol’un ilkokul, ortaöğretim ve lise zamanlarının burada geçmesine neden oldu.

Başarılı bir şekilde eğitimlerini tamamlayan Esra Erol, üniversite için ise Marmara Üniversitesi’ni seçti. Diksiyon ve spikerlik kurslarına katılan Erol, daha sonralarda ise Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünden eğitimine devam etti. Üretken bir isim olmasından dolayı ülkemizin en sevilen sunucusu olarak gönüllere kazındı. Hakkında ortaya çıkan gerçek ise herkesin şok olmasına neden oldu!

Şimdilerde sunuculuk yapan Esra Erol, meğer Beden Eğitimi öğretmeni olmak için bir dönem çok büyük çaba sarf etmiş. Lise yıllarında seçimini Radyo ve Televizyondan yana kullanan Esra Erol, başarısına başarı katmıştır. İki yıl boyunca üst üste ülkemizin en kaliteli ödüllerinden olan Altın Kelebek ödülü kazandı.

2010 yılında mükemmel bir işe imza atarak sosyal sorumluluk projesini başlatan Esra Erol 6000 kadına ücretsiz hizmetler verdi. Mavi Kapak kampanyasıyla binlerce kişinin akülü sandalyeye kavuşmasına neden olan Esra Erol halen birçok yardımda bulunarak, milyonlarca kişinin yarasına merhem oluyor.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv