Görüntüler çok konuşulmuştu: Erdoğan'dan 'Putin ve sandalye' açıklaması

Görüntüler çok konuşulmuştu: Erdoğan'dan 'Putin ve sandalye' açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Soçi Zirvesi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "İnşallah yakında bu kararların olumlu yansımalarını sahada daha belirgin şekilde görmeye başlayacağız. Tabii belki 15 günde bir, ayda bir...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Soçi Zirvesi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "İnşallah yakında bu kararların olumlu yansımalarını sahada daha belirgin şekilde görmeye başlayacağız. Tabii belki 15 günde bir, ayda bir de bizim bu bir araya gelişimiz devam edecek" dedi.

Erdoğan'ın sandalye açıklaması şöyle:

  • Soçi'de çok önemli bir toplantı yaptık. Başta Suriye olmak üzere bölgesel meseleleri görüştük. 7 yıldır devam eden, yaklaşık 1 milyon insanın hayatını kaybetmesine, 12 milyon Suriyeli'nin evini terk etmesine neden olan bu krize nasıl bir kriz bulabileceğimizi müzakere ettik. Beklentiyi boşa çıkarmadık. İnsani dramı sonlandırmaya yönelik kritik kararlar aldık. Bu kararların olumlu yansımalarını görmeye başlayacağız. 15 günde bir, ayda bir bir araya gelmelerimiz de devam edecek. Bizim ana muhalefet ne gördü? Sandalye gördü… Tarihi Soçi Zirvesi'nde CHP'yi ilgilendiren tek şey kaza ile düşen sandalye oldu. 

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem