Haftanın Kitabı | Eren Erdem | İç

Haftanın Kitabı | Eren Erdem | İç

ABC Kitap editörleri, bu hafta da sizler için, "Yeni Çıkanlar / Editörün Seçtikleri / Haftanın Kitabı / ABC En Çok Satanlar Listesi" kategorilerini oluşturdular. Editörlerimiz bu hafta yaptıkları değerlendirmede, "Haftanın Kitabı"...

ABC Kitap editörleri, bu hafta da sizler için, "Yeni Çıkanlar / Editörün Seçtikleri / Haftanın Kitabı / ABC En Çok Satanlar Listesi" kategorilerini oluşturdular. Editörlerimiz bu hafta yaptıkları değerlendirmede, "Haftanın Kitabı" kategorisinde, Eren Erdem'in 'İç' kitabını seçti.

HAFTANIN KİTABI

Eren Erdem

İÇ

Halk Kitabevi

Haksız ve hukuksuz bir şekilde tutuklu bulunan Eren Erdem, içerde hayata dair yazdığı yazıları “İÇ” te toplamış. Kitaptan;“Baştan söyleyeyim. Kitabı okuyan herkes bana borçludur. Ve borcunuzu ödemek için, kitapta ne bulduğunuzu bana yazmak zorundasınız.Tahliye olursam e-posta atmalısınız.Mektuplarınızı “Silivri Kapalı Ceza İnfaz Kurumu, 9 no’lu cezaevi,C9 blok, 67 no’lu koğuş,Silivri-İstanbul” adresine iltebilirsiniz.Eğer olur da tahliye olursam, beni zaten bulunursunuz. Okuduğunuzda eğer birşey bulursanız, bir başkasına da okutunuz.Tutukluluğumun 147. gününde bu girizgahı yazıyorum…Silivri’de 8 metrekarelik tecrit hücresindeyim.Tutuklu olduğum söyleniyor. Ancak bu hücre, bir ceza hücresi.Şu şöyle, bu böyle oldu demeyeceğim.Masumum. Ve zaten çok açık.”

288 s.

İstanbul 2019

SATIN ALMAK İÇİN TIKLA

EREN-ERDEM

tele1-kitap

Önceki ve Sonraki Haberler
ABC Kitap