Hande Erçel şoke oldu!

Hande Erçel şoke oldu!

Aşk yaşadıkları yöndeki iddialarla gündemden düşmeyen Kerem Bürsin ve Hande Erçel, sosyal medya hesaplarındaki yaptıkları paylaşımlarla beraber gündemdeki yerlerini korumaya devam ediyorlar.

Fox Tv’de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde Eda karakterine hayat veren Hande Erçel ve Serkan karakterini canlandıran Kerem Bürsin tüm dikkatleri üzerine çekiyor. İkilinin dizi içerisindeki uyumu ve yaşadığı ilişkisi seyirciden tam puan alırken, binlerce kişi Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in gerçek hayatta da sevgili olmasını temenni ediyordu. İkiliden yeni bir paylaşım geldi. Hande Erçel resmen baskına uğradı.

Başarılı oyunculukları bir yana pozitif enerjileri ve kahkaha dolu anlarıyla ekranlarda yankı üzerine yankı uyandıran ve Sen Çal Kapımı dizisinin başrollerine hayat veren Kerem Bürsin ile Hande Erçel’in son paylaşımı akıllara durgunluk verdi. Kerem Bürsin, Hande Erçel’i öyle bir anda yakaladı ki en sonunda isyan bayrağını kaldırdı.

“Beni böyle çekme…”

Fox Tv’nin en çok ilgi gören dizilerinden birisi olan Sen Çal Kapımı setinden Kerem Bürsin’den yeni bir paylaşım geldi. Yakışıklı oyuncu Hande Erçel’i kadraja alarak, “Çok güzel görünüyorsun…” sözlerini dile getirdi. Yediği baskından habersiz olan ve son anda Kerem Bürsin’in video kaydı aldığın gören Hande Erçel, “Beni böyle çekme, çok çirkinim!” ifadelerine yer verdi.

Kerem Bürsin’in beklenmedik hamlesinin ardından isyan bayrağını kaldıran Hande Erçel, dile getirdiği sözle beraber gündemde yankı uyandırdı. Ünlü oyuncunun, “Çok çirkinim!” sözlerine takipçilerinden, “Senin bu halinde çirkinse daha ne diyeyim!”, “Çirkin olduğunu düşünmen beni güldürdü!” ifadelerine yer verdi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv