Hekimoğlu bitiyor diyenlere cevabını verdi! Kadrodan eksilen yok artan var! Yeniden ekranlara dönüyor...

Hekimoğlu bitiyor diyenlere cevabını verdi! Kadrodan eksilen yok artan var! Yeniden ekranlara dönüyor...

Kanal D ekranlarında yayınlanan uyarlama dizilerden bir tanesi olan Hekimoğlu dizisi için yeni hamleler atıldı. Pek çok dizi izleyicisi dizinin gelecek vaat etmediğini ve yakın gelecekte biteceğini düşünüyordu.

Atılan adımlar kapsamında dizinin yeniden ekranlara dönmesi ve oyuncu kadrosunda değişiklikler meydana gelmesi gibi gelişmeler ön plana çıktı. Finale çok yaklaşan diziye dair kadrodan pek çok oyuncu çıkarılmıştı. Ancak yeni bölüm fragmanında görüldüğü üzere eski oyunculardan birisinin diziye dahil olduğu fark edildi. İşte Hekimoğlu dizisi kadrosuna yeniden dahil olan o oyuncu ve habere ilişkin olarak merak edilen tüm detaylar…

Geçtiğimiz haftalarda final kararı alan Hekimoğlu dizisinde bir gelişme meydana geldi. Meydana gelen gelişme kapsamında dizi kadrosundan çıkarılan oyunculardan birisi yeniden kadroya dahil edildi. Finale haftalar kala meydana gelen bu gelişme ardından dizi izleyicileri dizinin final kararı hakkında yeniden bir gelişme olup olmadığını da araştırmaya başladı.

hekimoglu-dizisine-bir-tepki-de-tbmm-den-690857-5.jpg

Dizi içerisinde yer alan Memoli karakteri geçtiğimiz haftalarda kadrodan ayrılmıştı. Ancak yayınlanmış olan yeni bölüm fragmanında Memoli karakterinin yeniden dizinin kadrosunda yer aldığı görüntülendi. Yanan bu gelişmeler ardından pek çok dizi izleyicisi, dizinin final yapıp yapmayacağı konusunda detayları araştırmaya başladı.

5f181321c8c3731d9829d530.jpeg

Dizinin kadrosuna Memoli karakterinin yeniden dahil edilmesi ardından kadronun yeniden toparlanma ihtimali de göz önünde bulunduruldu. İşte Hekimoğlu dizisinin final kararı ile ilgili son gelişmeler ve merak edilen tüm detaylar…

c6e2bd7a9461ee1f3cf71626ba9994dd-640x640.jpg

Hekimoğlu final yapacak mı?

Geçtiğimiz haftalarda “Hekimoğlu dizisi final yapıyor” konuları sıklıkla gündeme gelen konular arasında yer almıştı. Ancak dizide meydana gelen son gelişme ardından dizi izleyicileri yeniden Hekimoğu final yapacak mı sorularını dile getirmeye başladı. Bu noktada her ne kadar yeni gelişmeler meydana gelse bile Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu dizisi ekranlara veda ediyor. Eski oyuncuların yeniden diziye dahil edilmesinin tek sebebi ise senaryonun bu şekilde ilerlemesi gibi görünüyor.

Medya