Tuncay Özkan'dan hodri meydan: Daha önce AKP'ye ''Yolsuzluk sende, hırsızlık sende, şerefsizlik sende...'' diyen Özışık'a cevap verdi!

Tuncay Özkan'dan hodri meydan:  Daha önce AKP'ye ''Yolsuzluk sende, hırsızlık sende, şerefsizlik sende...'' diyen Özışık'a cevap verdi!

Daha önce AKP'ye ''Hırsızlık sende, yolsuzluk sende,şerefsizlik sende...'' diyen Süleyman Özışık, Tuncay Özkan'a yüklendi. Özkan'ın yanıtı gecikmedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan, hakkında yolsuzluk iddialarında bulunan yandaş yazar Süleyman Özışık'a çok sert ifadelerde bulundu. Özkan, "Bir tek iddiası doğru çıkarsa istifa edeceğim. İspat edemezse yalancı, ahlak yoksunu, tetikçi, iftiracı, namert diyeceğim. Hodri meydan" dedi.

Türkiye gazetesi yazarı Süleyman Özışık bugünkü "CHP’li belediyede 350 milyonluk rant" başlıklı yazısında CHP Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan'a yüklendi. Özışık, Esenyurt belediyesinin AND firmasına asansör ihalesini verdiğini ve bu firmanın da Tuncay Özkan ve Engin Özkoç'a ait olduğunu iddia ediyor.

TUNCAY ÖZKAN DAVA AÇTI

Hadi Özışık'ın bu yazısının ardından CHP Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan, çok sert ifadelerde bulundu. AND isimli firmayla hiçbir ilgisi olmadığını kaydeden Tuncay Özkan, Süleyman Özışık'a dava açtığını duyurdu. Öte yandan Özkan, "Bir tek iddiası doğru çıkarsa istifa edeceğim. İspat edemezse yalancı, ahlak yoksunu, tetikçi, iftiracı, namert diyeceğim. Hodri meydan" ifadelerini kullandı.

İlgili Haberler
Önceki ve Sonraki Haberler
Politika