Reiscilerle Süleyman Soylucuların kavgası başladı!

Reiscilerle Süleyman Soylucuların kavgası başladı!

Sosyal medya platformu Twitter üzerinden Fatih Tezcan, Süleyman ve Hadi Özışık kardeşlere yüklendi. Süleyman Özışık, Tezcan'a aynı sertlikte cevap verirken akıllara 2018 yılında Fatih Tezcan'ın canlı yayında iki kardeş için ortaya attığı iddia geldi.

Sosyal medya platformu Twitter üzerinden birbirlerine giren ikiliden şeriat yanlısı, sakallı Fatih Tezcan, Özışık kardeşlerin " yanlış bir plan" içinde olduklarını iddia ederek, "Benim güçle ve isimlerle işim olmaz. Ben davaya, hakikate bakarım. Ve siz yanlış bir plan içindesiniz. Noktası virgülüne kadar bütün planlarınızdan, stratejilerinizden haberimiz var. Son sabırlarım. Sonra demedi demeyin. Bölücülük yapmayın. Fitne çıkarmayın." dedi.

tezcan-ozisik-1.png

 

"Elinde belge var da açıklamıyorsan namertsin!"

Fatih Tezcan'ın durup dururken gelen çıkışından sonra Süleyman Özışık kendisine "bölücü" denilen Tweet'i alıntılayarak,"Benim adımı o pis ağzına alma meczup! Önce adam ol, sana açtığım davaya katılmamak için kuyruğunu kıstırıp kaçma. Gel mahkemeye, attığın iftiranın hesabını ver. Benle ilgili elinde belge var da açıklamıyorsan namertsin. Buyur meydan senin" sözleriyle şeriatçı Tezcan'a cevap verdi.

suleymaaaan.jpg

 

Tweetler'ini sildi!

Bu sert kavgaya gelen tepkilerin üzerine tweetler'ini silen Süleyman Özışık, "Buradaki takipçilerimi takipçi gibi değil, Allah biliyor ki kardeşim gibi görüyorum. Onların ısrarı ve ricası üzerine yazdığım tweetleri siliyorum. Üzdüğüm kardeşlerimden özür diliyorum" diyerek kavgaya dair tweetler'i silerken peş peşe iki tweet ile takipçilerinden özür diledi.

suleyman-2.png

 

"Reiscilerler Süleyman Soylucular kavgası başlıyor"

Saadet Parti'li Ali Aktaş bu iki iktidar sevdalısının birbirine düşmesinini yine Twitter üzerinden değerlendirerek "Reiscilerle Süleyaman Soylucular kavgası başlıyor. Ya da içerideki rahatsızlığın dönem dönem cilt yüzeyine vurması" şeklinde konuştu.

ali-aktas.png

 
 

Akıllara 2018 geldi!

Bu tartışma ise akıllara 2018 yılında Tezcan'ın Özışık kardeşler için iddialarını akıllara getirdi.

İlgili Haberler
Etiketler :

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.