İbo Show'daki yüksek doz eğlence Miami'de bitti: İşte Defne Samyeli'nin yolculuğu!

İbo Show'daki yüksek doz eğlence Miami'de bitti: İşte Defne Samyeli'nin yolculuğu!

İbo Show'un 20. Bölümüne konuk olarak katılan Defne Samyeli, çekimlerin ardından soluğu Amerika'da aldı.

Sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan güzel oyuncu, en son Sol Yanım dizisinde Asena karakterine hayat veriyordu. Dizide kötü bir karaktere hayat vermesine karşın dizideki rolü hayranları tarafından çok beğenilmişti. Sevilerek ve beğenilerek takip edilen Defne Samyeli'nin sosyal medya hesabından paylaşmış olduğu görseller deyim yerindeyse 'kışı yaza çevirdi'. 

0x0-sol-yanimin-asenasi-defne-samyeli-degisimiyle-soke-etti-eski-hali-sosyal-medyayi-salladi-1606402239734.jpg

Cesur kıyafetleriyle sık sık gündeme gelen Defne Samyeli kısa bir süre önce sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımla 54.200 beğeni almıştı. Sadece birkaç saatte bu kadar beğeni alması magazin sayfalarının dikkatlerini çekmiş ve gündeme bomba gibi düşmüştü. Adeta 18'lik kızlara taş çıkaran Samyeli, Instagram'ı alevler içerisinde bıraktı.

dddd.jpg

48 yaşında olmasına rağmen milyonlarca kişiyi güzelliğiyle hayrete sokan Defne Samyeli, 6 saat içerisinde rekor beğeniye ulaştı. 47.064 beğeniye ulaşan Defne Samyeli'nin Miami pozlarına güzeller güzeli kızından da yorum geldi. Annesi için emojili bir yorum yapan Deren Talu'nun bu yorumuna da 21 beğeni geldi.

Miami'nin sıcak havasını ülkemize getiren pozlarıyla binlerce takipçisinden 'alev' emojisini aldı. Leopar desenli mayosuyla ve bakımlı oluşuyla dikkatleri üzerine çeken Defne Samyeli'nin İbo Show'daki kıyafeti ve sesi saatlerce konuşulan konulardan birisi olmuştu. Kimi izleyiciler Defne Samyeli'nin sesinin kötü olduğunu dile getirmiş kimisi ise çok beğendiğini dile getiren yorumlar almıştı.

dddd.jpg

İbo Show;'da giymiş olduğu uzun tulumunun altında ise sadece moya tarzında bir kıyafet vardı. Tamamen transparan elbisesine kırmızı rujunu da ekleyen Defne Samyeli "Her haliyle çok güzel", "Bu kadın asla yaşlanmıyor", "Benden genç duruyor" gibi birçok yorum almıştı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv