Masterchef Emir sadece bir gün gördü kararını verdi: Havasını pek beğenmedim!

Masterchef Emir sadece bir gün gördü kararını verdi: Havasını pek beğenmedim!

TV8 ekranlarının başarılı yapımlarından biri olan Survivor'da kısa bir süre önce birleşme partisi kutlanmıştı.

Adada bulunan Serhat, Barbaros, Emir, Cemre, Güzide ve Ekin birbirinden özel menüsünü yarışmacılar için hazırlamıştı. Dokunulmazlık takımını kazanan Gönüllüler takımı için zengin menüsünü hazırlayan Masterchef yarışmacıları; hanımağa çorbası, deniz mahsüllü arpa şehriyeli pilav, Samsun mantısı, hünkarbeğendi, dana kuyruğu, patates püre, bademli kaymaklı baklava ve astarlı sütlaç gibi imza yemekleri adada bulunan yarışmacılar için servis etmişlerdi. 

2997659-810x458.jpg

Survivor adasının zorluklarını gören 6 isim arasında yerini alan Emin, bir isim hakkında öyle açıklamalar yaptı ki milyonlar şok oldu. Sözlerine katılan kişilerin olduğu kadar katılmayan binlerce kişide oldu.

emir-leidemri.jpg

Telegram'da bir sohbet esnasında “Aleyna’yı nasıl buldun?” sorusuna şok bir cevap vererek ağızları açık bıraktı. “Havasını pek beğenmedim, ben olsam anlaşamazdım onunla. sözleri sosyal medyada bir anda büyük bir yankı uyandırdı. Aleyna'ya karşı itirafından sonra ise sosyal medya kullanıcıları "Helal Emir", Adam sadece bir günde çözdü nasıl biri olduğunu", "Aman, Aleyna buna çok üzülür", "Söyleyene bak" gibi yorumlar yaptılar.

survivormasterchef.jpg

Adada gördükleri hakkında birçok paylaşım yapan Emir Elidemir'in Instagram hesabında 360 Bin takipçisi bulunuyor. Sosyal hayatından ve çalışmalarından paylaşımlar yapan yakışıklı yarışmacı, Masterchef sonrasında birçok işe imza attı.

Medya