Aşk-ı Memnu'lu gönderme, Survivor adasını karıştırdı: Burası Adnan Ziyagil’in yalısı değil!

Aşk-ı Memnu'lu gönderme, Survivor adasını karıştırdı: Burası Adnan Ziyagil’in yalısı değil!

TV8 ekranlarının en sevilen yarışmaları arasında yerini alan bir kriz daha boy gösterdi. Bir anda çıkan tartışma Batuhan için "Seviyesiz bir tartışma' olarak yorumlandı.

İsmail ve Çağrı birbirleri arasında bir tartışma yaşarken konuya dahil olan Doğan tüm dikkatleri hem kendi üzerine hem de Batuhan'ın üzerine çekti. Dengelerin değiştiği anlarda Batuhan ve Doğan bir anda kendilerini tartışırken buldular. Saniyeler içerisinde alevlenen tartışmadan sonra Batuhan'a Doğan'dan çok sert bir söz geldi... 

Doğan'ın İsmail'e "Abi sen Batuhan arkasından atmadın mı, küfür etmedin mi?" demesi Batuhan'ın sessizliğinden çıkmasına neden oldu. "Sen bu konunun neresindeysen bende orasındayım Doğan sen nesin" sözlerini dile getirdi. Bunun üzerine Doğan'da "Sen kimsin ki" sözlerini dile getirdi. Batuhan ise "Abi ben sana 'sen kimsin' demiyorum sen nesin diyorum" sözlerini dile getirdi.

syurviviur43.jpg

Aralarına giren Çağrı ise Batuhan'ın "Araya girme, yoksa bu mevzu daha çok büyür" sözlerini duydu. Fakat Çağrı "Tamam ben burada durayım öyle tartışın" sözlerini dile getirmesine neden oldu. "Sen nesin" tartışması ise giderek büyüdü ve bir anda Doğan "Şov yapmayın" dedi.

survivor1.jpg

Batuhan ise "Şov ne alaka şimdi" sözlerini dile getirdi. Sık sık Zeytinburnu göndermesi ile anılan Doğan bir anda kendisine yapılan şeyi Batuhan'a yaptı ve "Burası Aşk-ı Memnu değil, şovu bırakacaksın" sözlerini dile getirdi. Batuhan ise bu sözler karşısında ufak bir şok yaşadı. Daha cevap veremeden Batuhan tekrar aynı göndermeyi farklı bir şekilde yaptı.

survivor2.jpg

Doğan; Batuhan'a sert bir şekilde "Burası Adnan Ziyagil'in yalısı değil" sözlerini dile getirdi. Batuhan ise "Bak, laflarına dikkat et" sözlerini dile getirdi. VTR'de duygularını dile getiren Batuhan, "Beni burada kışkırtmaya çalışıyorlar. Çileden çıkmamı istiyorlar. Bu çok seviyesiz bir tartışma! Kaderimde varsa giderim ama bu çok saçma bir tartışma" sözlerini dile getirdi. 

 

Medya