Fahriye Evcen paylaştı, Instagram yandı!

Fahriye Evcen paylaştı, Instagram yandı!

Türkiye’nin en sevdiği kadın oyunculardan biri olan Fahriye Evcen güzelliyle akılları başlardan aldı.

Çalıkuşu dizisinde göstermiş olduğu oyunculuk performansından dolayı adını tüm ülkelere duyurmuş olan Evcen’in sadece Türkiye’de hayran kitlesi yok. Araplar, Ruslar ve neredeyse tüm dünya ülkeleri sevilen oyuncuyu ilgiyle takip ediyor. Burak Özçivit ile olan evliliği ile de sosyal medyada adından sıkça söz ettiren Fahriye Evcen, bu kez paylaştığı fotoğraflar ile gündemi derinden sarstı.

Güzelliği ve dizilerde gösterdiği performans ile ilgi odağı olan Fahriye Evcen, bu kez sosyal medya hesabından paylaştığı cesaretli fotoğraflar ile herkesi büyülerken “Yok artık!” dedirtti. Ünlü oyuncu kişisel sosyal medya hesabında yer verdiği bu kareler ile sadece dakikalar içinde binlerce yorum ve beğeni alırken bu olay fotoğraflar, sosyal medyada binlerce kez yeniden paylaşıldı.

Evcen, ekranların vazgeçilmezi, şu sıralar Kuruluş Osman dizisi ile hayranlarıyla buluşan Burak Özçivit ile 2017 yılında dünya evine girmişlerdi. Herkesin gözdesi olan bu çift 2019 nisan ayında ise, ilk çocuklarını kucaklamışlardı. Oğullarına Karan ismini veren Fahriye Evcen, annelik duygusunu ilk kez yaşarken, ekranlara da ara vermişti. Uzun süredir sosyal medya hesabı ile hayranlarıyla buluşuyor.

Fahriye Evcen, her zaman güzelliği ile takdirleri toplamayı başarıyor. Güzel oyuncu bu defa öyle fotoğraflara yer verdi ki, milyonların ağzı açık kaldı. Gördükleri karşısında şok yaşayan milyonlar, fotoğrafı beğeni ve yorum bombardımanına tuttu.

Son dönemde ekranlardan alışık olduğumuz birçok isim, sosyal medya paylaşımları ile gündeme bomba gibi bir giriş yapıyor. Bu kervana katılan son isim ise güzelliği ile herkesin gözdesi olan Fahriye Evcen oldu. Cesaretli fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşan Evcen, kısa sürede milyonlarca etkileşim aldı.

0x0-1617449671378.jpgejfgkjgjfdgf.jpggdgdgfgf.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv