İşte İbo Show'un yeni konukları

İşte İbo Show'un yeni konukları

Televizyonda reyting rekorları kıran, sevilen program İbo Show, 9 yıl aradan sonra hız kesmeden devam ediyor.

İbrahim Tatlıses’in reyting rekorları kıran ünlü programı İbo Show, bomba gibi devam ediyor. Yeni bölümleri merakla beklenen programın bu haftaki konukları belli oldu. Programın yeni bölümünden beklenen fotoğraflar da geldi.  İbo Show’da bu haftaki konuklar kim, hangi ünlü isimler geliyor?

İbrahim Tatlıses’in yaşadığı sıkıntılardan sonra ara verdiği olay program yıllar sonra aynı hızıyla devam ediyor. Yıldız isimleri konuk eden İbrahim Tatlıses’in programı İbo Show, 20 Mart Cumartesi akşamı Star TV ekranlarında yayınlanacak.

9 yıl aradan sonra, geçtiğimiz yıl tekrar ekranlara gelen İbo Show, hala merakla izlenen programlar arasında yer alıyor. Her hafta birbirinden farklı konuklarla, yayına devam eden İbo Show’da bu hafta da yıldız isimler var. 

Televizyon dünyasının renkli isimleri ve müzik dünyasının en çok dinlenen seslerinin konuk olduğu program, İbo Show hız kesmeden devam ediyor. Yeni yayınlanacak bölümden katılan konukların fotoğrafları geldi. Birbirinden farklı isimlerle her hafta Cumartesi akşamı ekranları dolduran programda bu hafta İsmail YK geliyor. İbrahim Tatlıses’i tekrar ekranlara döndüren programa bu hafta Ceylan, Fatih Ürek, Zahide Yetiş ve İsmail YK konuk oluyor.

İbo Show’un final yapacağı konuşuluyordu. Programın yapımcısı Polat Yağcı, iddiaların gerçeği yansıtmadığını, çekimlere devam edeceklerini belirtti. 9 yıl aradan sonra İbrahim Tatlıses’i tekrar ekranlara döndüren ve hala ilgiyle takip edilen İbo Show’da bu hafta yine yıldız isimler var. Televizyon dünyasından ve müzik dünyasından gelen usta isimlerle yayınlar yapılan İbo Show’un yeni bölümü, 20 Mart Cumartesi akşamı Star TV’de. Sakın kaçırmayın!

Medya