İşkence, dolandırıcılık, aldatma: Yeni Palu ailesi vakası

İşkence, dolandırıcılık, aldatma: Yeni Palu ailesi vakası

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan aile dile getirdiği sözlerle beraber akılları allak bullak etti.

40 yaşında olan Abdurrahman Bey, “Eniştem beş yüz bin liralık senet imzalattı. Beni dövdü ve işkence etti. Kardeşim Sevgi ve eniştem İsa kız buldular. Antalya Belek’te aracıya beş milyar para verdik. Suriyeli kızla tanıştım ve birlikte yaşamaya başladık. Ailem istemedi ve Antalya’ya gittik. Kızda orada Kars’a gitmek istedi. Eniştem bana on milyara para çektirdi. Ben kaçmak istedim ama orada beni dövdü, elli milyar paramı elimden aldı!” sözlerini dile getirdi.

Eski eniştenin ilk vukuatının bu olmadığını dile getiren aile, 2019 yılında ölümle sonuçlanan bir olaya dahil olabileceğini düşündüklerini belirterek, “İsa peynir yaptı. Bu peynirden evdeki on kişi zehirlendi. Halit ağabeyim rahmetli, o kurtulamadı. Diğer dokuz kişinin midesi yıkandı ve onlar kurtuldu. Biz bunu İsa’nın yaptığından şüpheleniyoruz. Bu abimi değil herkesi zehirleyecekmiş. Katliam gibi bir olay oldu!” ifadelerine yer verdi.

Programa katılan kadının erkek kardeşi Tahsin, İsa hakkında, “Ben İsa yüzünden çocuklarımdan oldum. Eşime iftira attığı için eşim beni terk etti, çaresiz kaldık. Eniştem yüzünden benim çocuklarım ve ailem dağıldı!” sözlerini dile getirdi. Aile ise konu hakkında, “İsa, abimin karısına iftira attı. Peynire zehri o kattı diye!” ifadelerine yer verdi.

Mağdur Abdurrahman’dan şok sözler!

Eniştesi tarafından evlenme vaadiyle dolandırılan Abdurrahman, “Eniştem beni dövdü. Ellerimi bağladılar, soydular, işkence yaptılar ve paramı aldılar. Antalya’daki kardeşimin evine çıplak götürdüler beni. Eniştem beni dolandırdı. 500.000 milyarlık senet imzalattı ve 50.000 TL paramı aldı!” sözlerini dile getirdi.

Eski eşi hakkında açıklama yapan Sevgi Hanım, “Eşim beni zorla hocaya götürüyor ve sürekli bana sende bir şey var diyordu!” sözlerini dile getirdi. Mağdur olan Abdurrahman Bey ise “Suriyeli kızla evlenemedim hoca bağladı bizi. Sonra biz Antalya’ya gittik. Evleneceğim kızın ailesi geldi Kars’a götürdü kızı!” ifadelerine yer verdi. Aile ise Abdurrahman’ın evlendiği kızla eski enişte arasında bir şeyler olabileceğini söyledi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv