Kadın-erkek demeden çalışanlarını tokatlayan patron gözaltında!

İstanbul Beşiktaş'ta bir eğlence mekanı sahibi çalışanlarını darp etti. Dorock XL adlı eğlence mekanında saldırgan iş yeri sahibi, vestiyer bölümünde çalışan personellere defalarca tokat attıp, kadın personelin kafasını...

İstanbul Beşiktaş'ta bir eğlence mekanı sahibi çalışanlarını darp etti. Dorock XL adlı eğlence mekanında saldırgan iş yeri sahibi, vestiyer bölümünde çalışan personellere defalarca tokat attıp, kadın personelin kafasını duvara vuran dayakçı patron Şahin Şeker gözaltına alındı.

Nisan ayında gerçekleşen olayın güvenlik kamerası görüntüleri sosyal medyada paylaşıldı ve büyük tepki gördü.

Görüntülerde, Şahin Şeker, vestiyer bölümünde oturan Gaye Akıl ve bir erkek çalışanın yanına gidiyor.

İddiaya göre, ayağa kalkmadıkları gerekçesiyle, önce erkek çalışana tokat atıyor sonra da Gaye Akıl'a defalarca vuruyor.

Diğer çalışanlar ise sessizce saldırıyı izliyor. Bazıları Şeker'i uzaklaştırmaya çalışıyor ancak onlar da darp ediliyor.

Şiddet gören Gaye Akıl polis ve savcılığa başvurduğunu ancak hala bir sonuç alamadığı için elde ettiği güvenlik kameralarını kamuoyuyla paylaştığını söyledi.

GÖZALTINA ALINDI

Sosyal medyada yer alan görüntüler büyük tepki çekti. Olayla ilgili başlatılan soruşturmada mekan sahibi gözaltına alındı.

DOROCK XL'DAN AÇIKLAMA: SALDIRGAN MAL SAHİBİ

Görüntülerin yayınlanmasının ardından bir açıklama yapan Dorock XL, darp olayını gerçekleştiren Şahin Şeker'in, Beşiktaş Dorock XL markasının bulunduğu alanın mal sahibi olduğuna dikkat çekti.

Video