Kırmızı Oda ve Doğduğun Ev Kaderindir resmen birleşti

Kırmızı Oda ve Doğduğun Ev Kaderindir resmen birleşti

Ekranların en sevilen dizileri arasında yerini alan Doğduğun Ev Kaderindir dizisiyle Kırmızı Oda dizisi resmen birleşti.

Yayın hayatına başladığı ilk zamanlarda Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden, Kırmızı Oda dizisine konuk olarak transfer olan Zeynep karakteri, Doktor Hanım’a sorunlarını anlatmıştı. Dizi izleyicisi ise Kırmızı Oda dizisinde, Doğduğun Ev Kaderindir rüzgarını hissedince paylaşımlarını sevinç içerisinde yapmıştı. Sezona damgasını vuran Kırmızı Oda dizisinden bir isim şimdide Doğduğun Ev Kaderindir dizisine konuk olarak katılacak.

Diziye konuk olarak gelecek olan Sadi karakteri ise Ali Rıza karakterine hayat veren Hakan Salınmış’ın arkadaşı olarak katılacak. Kan dökeceği ve can yakacağı tahmin edilen Sadi karakterinin yeni bölümde nasıl bir fırtına estireceği ise merak konusu oldu. Ali Rıza’nın eski arkadaşı Sadi, büyük bir çabanın içerisine girecek.

Mehdi’nin tüm ailesini ateşe atarken Zeynep ve Barış’ı da o ateşe alması seyirciler tarafından hoş karşılanmamıştı. Mehdi’nin bu hamlesine karşılık olarak gelecek olan Sadi karakteri bu ateşten onları kurtarabilecek mi merak ediliyor. Yayınlanan fragmanla birlikte görünen Sadi’nin girişi bile birçok kişinin şoka uğramasına neden oldu.

Youtube ve birçok sosyal medya mecrasında yayınlanan fragman kısa bir süre sonra yeniden silindi. Dizinin yeni bölümüne ait fragman yayınlandıktan sonra ise haber sitemiz üzerinden kolayca izleyebilirsiniz. Sizce Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin 37. Bölümünde neler olacak, Sadi karakteri Mehdi’nin yaptığı hatayı düzeltebilecek mi?

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv