Koronavirüs testi negatif çıkmıştı, evde ölü bulundu

Koronavirüs testi negatif çıkmıştı, evde ölü bulundu

Antalya'nın Manavgat ilçesinde, arkadaşını ziyaret için evine giden KOAH hastası 40 yaşındaki Hüseyin İncirbelen fenalaşarak hayatını kaybetti.

Antalya'nın Manavgat ilçesinde, arkadaşını ziyaret için evine giden KOAH hastası 40 yaşındaki Hüseyin İncirbelen fenalaşarak hayatını kaybetti. İncirbelen'in koronavirüs testi yaptırdığı ve testinin negatif çıktığı belirlendi.

Olay, dün saat 16.00 sıralarında, Manavgat'ın Örnek Mahallesi'nde meydan geldi. Hüseyin İncirbelen, ziyarete gittiği arkadaşı M.Ç.'nin evindeki mutfakta otururken, aniden fenalaşıp, masanın üzerine yığıldı. M.Ç.'nin haber vermesi üzerine eve gelen sağlık ekipleri, yaptığı kontrolde, İncirbelen'in yaşamını yitirdiğini tespit etti.

KOAH hastası olan İncirbelen'in uyuşturucu kullandığı ve poliste 'uyuşturucu kullanmak'tan kaydı olduğu belirlendi.

İncirbelen'in şüpheli bulunan ölümü araştırılıyor.

YENİDEN TEST YAPILACAK

Olay yerine sevk edilen polis ekipleri, Hüseyin İncirbelen'in, geçen ay nefes alamadığını belirterek, Manavgat Devlet Hastanesi'ne başvurduğunu ve 'Kovid-19' testi yapıldığını belirledi. Test sonucu negatif çıkan İncirbelen'in cansız bedeni, yeniden test yapılmak ve incelenmek üzere Manavgat Devlet Hastanesi morguna götürüldü.

M.Ç., polislere, dün öğleden sonra kendisini ziyarete gelen arkadaşı Hüseyin İncirbelen'in, bir anda fenalaştığını, nefes alamadığını ve masaya yığılıp, kaldığını anlattı.

3. Sayfa