MasterChef Duygu anne oluyor!

MasterChef Duygu anne oluyor!

'MasterChef Türkiye 2020'nin iddialı yarışmacılarından Duygu Acarsoy, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla hamile olduğu müjdesini verdi. Acarsoy, bir sonraki paylaşımında ise bir kız bebeğinin olacağını duyurdu.

Katıldığı 'MasterChef Türkiye 2020' yarışmasıyla şöhrete kavuşan Duygu Acarsoy, çekim esnasında nişanlısının kendisini aldattığını öğrenip duygusal anlar yaşamıştı. Birkaç gün sonra nişanlısını yanlış anladığını ve evlilik kararı aldıklarını söyleyen Acarsoy, barıştığı Uğur Atun ile geçtiğimiz yıl evlenmişti.

1-9mq2.jpg

BEBEK BEKLİYOR

MasterChef Duygu, bu sefer de sosyal medya hesabından eşiyle göbeklerini gösterdiği bir pozu paylaşarak hamile olduğunu açıkladı. Instagram hesabından mutlu haberi takipçileriyle paylaşan Duygu Acarsoy ve eşine tebrik mesajları yağdı. Acarsoy, eşi Uğur Atun ile paylaştığı pozuna, "Göbekler yarışıyor adlı fotoğrafımız" notunu düştü.

BEBEĞİNİN CİNSİYETİNİ AÇIKLADI

Gelen mesajların ardından göbeğinin iyice belli olduğu bir fotoğrafını paylaşan Duygu, "Kızım ve ben" diyerek bebeğinin cinsiyetini de açıklamış oldu.

2-w9my.jpg

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin