"Masumiyet dizisi yayından kaldırılıyor!" Yine bir şiddet sahnesi ekranlara verildi, milyonlar linç etti! "Yazıklar olsun"

"Masumiyet dizisi yayından kaldırılıyor!" Yine bir şiddet sahnesi ekranlara verildi, milyonlar linç etti! "Yazıklar olsun"

FOX TV ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Masumiyet dizisinin dün akşam ekranlara son bölümü geldi. Her bölümünde farklı bir heyecan yaşatan dizinin 11. Bölümündeki bir sahne ise seyirciyi çileden çıkarttı.

Başrollerinde Hülya Avşar, Deniz Çakır ve Mehmet Aslantuğ gibi birbirinden başarılı oyuncunun yer aldığı dizi, başarılı bir şekilde ilerliyor. Ela isimli genç bir kızın yasak aşkından yaşadığı hem psikolojik hem de fiziksel şiddeti konu alan dizide çelişkiler ve entrikalarda izleyenleri şok içerisinde bırakıyor. Dizinin son bölümünde ise İlker Ela'yı şiddet uyguladığı yere davet etti. Ela ise saplantılı aşık olduğu adamın yanına giderek krize davetiye çıkarttı.  

Yayınlanan 11. bölümde Ela, İlker'in davetini geri çevirmedi ve sandalye ile vurarak kendisini bayılttığı eve geldi. "Yeniden buraya gelmek ne kadar garip" sözlerini dile getiren Ela'ya karışık olarak ise İlker "Bana şu sıralar her şey çok garip geliyor" sözlerini dile getirdi.

masumsyet1.jpg (609×340)

İlker ile konuşmaya başlayan Ela, "Ben eminim, Umut değil. Umut böyle bir şey yapmaz." sözlerini dile getirdi. İlker ise duydukları karşısında şaşkınlıkla sadece "Ne?" diyebildi. Ela ise "Umut böyle bir şey yapmaz. Ben onu çok iyi tanıyorum. İlker çok garip gelebilir her şey sana ama ben her şeyi biliyorum. Tamam, odasından ve evden çıkan fotoğraflar çok garip gelebilir ama Umut yapmaz. Arkamdan gelse bile Umut bana zarar vermez" sözlerini dile getirmesi İlker'i çileden çıkarttı.

masumyetr.jpg (613×346)

İlker çileden çıkarak yeniden Ela'nın üzerine yürüdü. "Ela sen ne diyorsun ya? Farkında mısın? Seni arabadan atan adam baban çıktı. Seninle büyüyen o çocuk burnumuzun dibindeymiş. Hala bana Umut'u nasıl savunuyorsun?" sözlerini dile getirerek üzerine yürümeye başladı. Ela ise şiddet uygulandığı anları aklına getirerek büyük bir şok içerisinde kaldı.

gdtdgthg.jpg (615×344)

Korkunç sahnelerin devamında ise İlker'in yanından ayrılmak isteyen Ela kapıya doğru yöneldi ama İlker gitmesine izin vermeyerek kapıyı üzerine kilitledi. Milyonları 'İlker yeniden şiddet uygulayacak' endişesine sokan sahneye ise binlerce tepki geldi.

Medya