Masumlar Apartmanı dizisinde Naci’ye ne olduğu ortaya çıktı! Safiye acı gerçeği öğrendi, Han şimdi hapı yuttu! Safiye üzerini çizdi! Neler oluyor?

Masumlar Apartmanı dizisinde Naci’ye ne olduğu ortaya çıktı! Safiye acı gerçeği öğrendi, Han şimdi hapı yuttu! Safiye üzerini çizdi! Neler oluyor?

TRT1 ekranlarının en sevilen yapımlarından biri haline gelmiş olan Masumlar Apartmanı dizisinin Salı günü gelecek olan yeni bölüme ait fragman yayınlandı. Kısa sürede büyük yankı uyandıran bu fragmanda ise Naci’ye ne olduğu sonunda ortaya çıktı.

Başrollerinde Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu, Merve Dizdar gibi isimlerin yer aldığı başarılı yapım dikkatleri üzerine topluyor. Her bölümde farklı farklı duygular yaşatarak seyir keyfi sunan Masumlar Apartmanı dizisinde 33. Bölümüne ait fragman ise bomba gibi geldi. Han’dan şüphelenerek; kömürlüğe kardeşiyle giden Safiye, kömürlükte Naci’yi bulamaz çünkü Han Naci’yi hastaneye götürür.

Kanser olan Han, kömürlükte fenalaşır ve Han başına bir şey gelmesin diye hastaneye götürür. Tam o sırada ise Safiye harekete geçer ama aradığını bulamaz. Hastanede olan Naci ise Han’ın gittiğini fırsat bilerek çıkış işlemlerini kendisi yapar ve direkt olarak çıkar. Safiye ise o sırada Naci’nin saklamış olduğu acı gerçeği öğrenir.

tehdhthtd.jpg

Gülben’in yanına gelerek; “Al, Naci’nin mektubu bu. Han yırtmış. Yırtıp atmış” sözleri üzerine büyük bir şok geçirir. Eline aldığı mektupta ise Naci’nin hastalığı öğrenir. “Hastalık falan diyor bu ne diyor?” sözlerini dile getirir. Büyük bir şok içerisinde olan Safiye kapılarının önünde ise Naci’nin kendisine bırakmış olduğu papatyayı bulur. Han’ın kardeşinden hem Naci’yi saklaması hem de mektubu yırtıp atması ise seyirciyi çileden çıkarttı.

masumlar-apartmani1.jpg

Birçok seyirci; “Han evin en normali diyorduk ama gerçekten en hastası o asla paylaşamıyor” sözlerini dile getirdi. Bazıları ise “Safiye şimdi Han’ın üzerini çizecek”, “Her seferinde diyorum ki, daha ne kadar ileriye gidebilir? Sonra görüyorum zaten” yorumlarını yaptılar.

hyhfyfhy.jpg

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv