Maymun bile konuşmasından rahatsız oldu

Maymun bile konuşmasından rahatsız oldu

Gazinatep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep Hayvanat Bahçesi'ni ziyaret etti. Hayvanat bahçesinin maskotu olan ve bayramlık kıyafetleri giydirilen maymun,  Fatma Şahin’e zor anlar yaşattı.FATMA ŞAHİN'E SALDIRDIÖnce...

Gazinatep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep Hayvanat Bahçesi'ni ziyaret etti. Hayvanat bahçesinin maskotu olan ve bayramlık kıyafetleri giydirilen maymun,  Fatma Şahin’e zor anlar yaşattı.

FATMA ŞAHİN'E SALDIRDI

Önce Şahin’in kucağında kuzu ve tavşana hamle yapan maymun, konuşmalardan ''sıkılınca’ ise Fatma Şahin’e saldırdı.

İKİNCİ KEZ HAMLE YAPTI

Şahin, çocuklara hitaben yaptığı konuşması esnasında ikinci kez maymunun hışmına uğradı. İkinci saldırıya çok şaşıran Şahin, “bebek, bebek'' diyerek, hayvanı sakinleştirdi. Maymun, Başkan Şahin’in konuşmasını sürdürmesi üzerine ise uykuya daldı. Gözleri kapanan hayvan çevresindeki ses ve alkışlara aldırış etmeden uyudu.

GEÇEN SENE DE...

Geçtiğimiz yıl Gaziantep Hayvanat Bahçesi'nde doğan ve Hayvanat Bahçesi'nin maskotu haline gelen şempanzeye Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin tarafından Can ismi verilmişti.

Zooloji ve doğa müzesi açılışına katılan Şahin karşısında şempanze Can'ı görünce kucağına aldı. Bir süre küçük şempanzeyi seven Başkan Şahin, beklenmedik bir tepki ile karşılaştı.

Can'ın attığı tokat sonrası Belediye Başkanı Şahin’in gözlüğü düştü.

'Şempanze Can' Fatma Şahin'e tokat attı

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem