Meğer Survivor Poyraz değil, o isim elenecekmiş

Meğer Survivor Poyraz değil, o isim elenecekmiş

TV8 ekranlarının en sevilen yarışmalarından biri olan Survivor'dan şok bir ifşa açıklandı. İfşanın açıklanmasının hemen arkasından seyirciler büyük bir şaşkınlık yaşadı.

Bin bir emekle ekranalara gelen, Acun Medya'nın yapımını üstlendiği yarışmada kısa bir süre önce birleşme partisi yaşanmıştı. Birleşme partisinin ardından ise adaya Masterchef'te yer alan en iyi şefler gelmiş ve dokunulmazlık oyununu kazanan takımı zengin menüsünü sunmuştu. 

Adada yer alan tüm oyuncuların tek bir hedefi var o da Survivor şampiyonu olarak adını altın harflerle şampiyonlar listesine yazdırmak. Her yarışmacı takımı ve kendi adına birçok oyunda yer alıyor. Oyunların kazanmasıyla birlikte birçok yarışmacı, rahat bir nefes alıyor. Özellikle dokunulmazlık oyunları tüm yarışmacıların adada bir hafta daha kalmasını sağlıyor.

Survivor adasında yer alan tüm isimler ise birçok kritere ayrılarak, oyunlarda bulunuyor. Masterchef yarışmasında sık sık ifşalar yayınlayan kimliği gizli isim bir paylaşımda bulundu ve Survivor'da adaya veda edecek olan ismi ortaya çıkardı. Her ne kadar iddia olarak görülse bile Survivor ifşacısının her dediği isim o hafta adaya veda etti.

Survivor yarışması tüm heyecanıyla devam ederken bir ismin adaya veda edecek. Bu isim ise Birleşme Partisine kadar büyük bir emekle gelmiş olan Hanzade olacak. "Bu hafta adaya veda edecek isim Hanzade. Sevenlerinin olduğu kadar sevmeyenlerinin de olduğu Hanzade, adadan ayrılışıyla sevenlerine hüsran, sevmeyenlerine sevinç yaşatacak" paylaşımını yapan kimliği gizli Survivor ifşacıs tüm dikkatleri üzerine çekti.

Survivor adasının Gönüllüler takımında yer alan ismin vedası adada adeta deprem etkisi yaratacak. Adada dengeleri değiştirecek olan bu ismin gidişi Gönüllüler takımında büyük bir zorluk yaşatacak!

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv