Mehmet Kızıl'dan Celal Doğan'a: Hırsız, ahlaksız, vatan haini!

Mehmet Kızıl'dan Celal Doğan'a: Hırsız, ahlaksız, vatan haini!

Gaziantepspor'un iki eski başkanı İbrahim Kızıl ve Celal Doğan karşı karşıya geldi.HDP Gaziantep Milletvekili olan Celal Doğan, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde yaptığı açıklamada; "Gaziantepspor diye bir takım vardı,...

Gaziantepspor'un iki eski başkanı İbrahim Kızıl ve Celal Doğan karşı karşıya geldi.

HDP Gaziantep Milletvekili olan Celal Doğan, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde yaptığı açıklamada; "Gaziantepspor diye bir takım vardı, efsane bir takımdı; o takım bugün ikinci lige düşecek. Gelecekte amatöre düşecek. Hırsızların elinden devlet bunu almadı çünkü İçişleri Bakanlığı'nın denetimi, maalesef, işlev görmedi" ifadelerini kullanmıştı.

Gaziantepspor'un eski başkanlarından İbrahim Kızıl'ın kardeşi Mehmet Kızıl, Doğan'ın bu açıklamalarına sosyal medya hesabı üzerinden cevap verdi. Mehmet Kızıl yaptığı açıklamada, "Ne zaman adam oluruz? Celal Doğan gibi hırsız, siyaseten ahlak yoksunu, son kullanma tarihi bitmiş, vatan haini hırsızları Meclis'e göndermediğimiz zaman." ifadelerini kullandı.

'YA ÖZÜR DİLEYECEK YA DA DİLETİRLER'

Açıklamalarına sert bir dille devam eden  Kızıl, "Suç İbrahim Kızıl'da, kulübü devraldığı zaman Celal Doğan'a çıkan zimmet parası 500 bin TL'yi cebinden ödemeyip kamuoyunda rezil etseydi FETÖ uzantısı Celal Doğan, Meclis'te ailemize terbiyesizlik yapmazdı. 2012 yılında FETÖ'cü Mehmet Baransu ile berabere bize kumpas kuranların işbirlikçisidir Celal Doğan. Son kullanma tarihi bitmiş olduğu için ailemiz üzerinden prim yapmak istiyor. Celal Doğan, Kızıl ailesinden ya özür dileyecek, ya da dileyecek, ya da özür diletirler..." ifadelerini kullandı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Politika