Müge Anlı'daki cinayet çözüldü: Katil yakın arkadaşıymış

Müge Anlı'daki cinayet çözüldü: Katil yakın arkadaşıymış

Samsun’un Çarşamba ilçesinden 5 Mart’ta kaybolan Adem Bozkurt ‘üç evim var üçünde de üç karım var’ sözleriyle gündemde yankı uyandırmıştı.

48 yaşında ve 3 çocuk babası olan Adem Bozkurt’un katil zanlısını duyanlar büyük bir şaşkınlık yaşadı. Adem Bey’in eşi ve kızı stüdyoda gözyaşlarına engel olamadı. Katil zanlısının en ağır cezayı almasını isteyen Melahat Hanım, “Benim eşim bunu hak etmedi!” sözlerini dile getirdi.

Fail meçhul bir şekilde ortadan kaybolan Adem Bey’in aracına bir yol kenarında rastlanmıştı. Görgü tanıkları ise Adem Bey’in bir başka arabaya bindiğini dile getirmişti. Adem Bey’in kendisine her şeyini anlattığını söyleyen eşi Melahat Hanım, “Benim eşimin borcu falan yoktu. Bana her şeyi anlatırdı. Hiç kimseye borcu yoktu. En son Mustafa diye birisine 3.000 TL borcu vardı. Beraber bulduk buluşturduk ödedik o parayı!” ifadelerine yer verdi.

Adem Bey’in eşine, “Bir saat arayla ölelim!” dediği ortaya çıktı. Melahat Hanım, “Ben bir yere iş yapmaya gitsem ‘neredesin ben sensiz duramıyorum’ derdi!” sözlerini dile getirdi. Babasının ölmüş olduğuna inanamadığını söyleyen kızı hıçkırıklarla ağlarken eşi Melahat Hanım, “Ben dimdik duracağım. Ben eşimin sonuna kadar arkasındayım!” ifadelerine yer verdi.

Fail meçhul bir şekilde kaybolan Adem Bozkurt’un cinayete kurban gittiği ortaya çıktı. 48 yaşındaki Adem Bey’in göğsüne sıkılan üç kurşunla hayatını kaybettiği belirtildi. Katil zanlısı ise Adem Bey’in ‘yakışıklı yeğenim’ diye hitap ettiği kahveden arkadaşı, meslektaşı arkadaşı çıktı. Henüz cinayet itirafı gelmese de tüm şüpheler o şahsa yönlendirildi.

Aldığı üç kurşunla hayatını kaybeden Adem Bozkurt’un eşi Melahat Hanım, “Herkes ‘kadın meselesine gitti, pisi pisine gitti’ diyor. Bu kadın meselesi falan değil!” sözlerini dile getirdi. Müge Anlı ise Adem Bozkurt’un en son oğlundan 150 TL para aldığını ve cebinde yalnızca 10 TL kaldığını söyledi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv