Müge Anlı'nın programında Yasak Elma'nın gerçek hali

Müge Anlı'nın programında Yasak Elma'nın gerçek hali

ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında şüpheli ölümlerden en ilgi çekici olanlardan, bir itiraf ortaya çıktı.

Ünlü gazeteci ve sunucu Müge Anlı’nın moderatörlüğünde ilerleyen program da her gün yeni bir olay yaratan hikaye ele alınıyor. Çözümsüz bir olayın dahi kalmadığı program da, bazı anlar akıllardan çıkacak gibi değil. 64 yaşındaki Sezai Harman cinayetinden, kan donduran itiraf geldi.

Sezai Harman’ın şüpheli ölümü üzerine, kızı Eda’dan, annesi hakkındaki gerçek öğrenildi. Müge Anlı’nın, Eda’nın gözünden bile anladığı sırları, ağlayarak itiraf etti. Stüdyo, adeta buz kesti. Şüpheli ölümün, odağındaki isimden gelen itiraf, pes dedirtti.

Sezai Harman’ın kızı Eda, annesiyle babasının anlaşamadığını belirtti. Ardından, annesinin babasını nasıl öldürdüğünü, gözyaşlarıyla anlattı. Eda Hanım’ın ifadelerine göre, annesi anlaşamadığı eşi Sezai Harman’ı sürekli öldürmek istiyordu. İlk zehirlemesinde hastaneye giden Sezai Harman’a engel dahi olduğu ortaya çıktı. Ardından tekrar öldürme girişimlerinde bulunan Ayşe Harman’ın, kızıyla olan konuşmaları stüdyoda ortaya çıktı.

Eşini zehirlemeye çalıştığını gizleme gereği bile duymayan kadının, kızına, “Bastım zehri, bastım zehri” dediği ortaya çıktı. Sezai Harman’ı nasıl öldürdüğünü kızına anlatan Ayşe Harman, ölen eşinin paralarını yemek için zehirlediği belirtildi. Kızının anlattığı iddiaları kabul etmeyen Ayşe Hanım’dan itiraf geldi. “Bastım şırıngayı! Bastım zehri!” diyen katil eş, tutuklanmadığı için izleyenler tarafından büyük tepki aldı.

Evde pekmez vb. gibi yiyeceklere zehir katan Ayşe Harman, eşini öldürmek için çok kararlı olduğunu kendisi kızına itiraf etti. “Hiçbir şey yapamasam bile, arabanın frenini keserim” diyen kadının kızına şırınga ile zehir verdiğini söylediği itirafı üzerine sosyal medya ayaklandı. Sezai Harman’ı öldürdüğü son zehirlenmesinde, “pekmez neden acı” dediği anları duyan torunun annesine söylediği ayrıntı ile cinayetin sorumlusu Ayşe Harman olduğu fikrinde tüm seyirci hemfikir oldu. Sezai Harman’ın, zehirden dolayı sobanın yanına kustuğunu gören torunundan, anneannesi Ayşe Harman’ın sobanın etrafını temizlediği öğrenildi. Şüpheli ölümle can veren Sezai Harman’ın faili olduğu düşünülen eşi Ayşe Harman ise hala tutuklanmadı.

 

 

Medya