Kim bu yeni Kağan Bozok? Savaşçı dizisinin yıldızından parlak zeka örneği

Kim bu yeni Kağan Bozok? Savaşçı dizisinin yıldızından parlak zeka örneği

Savaşçı dizisinin Yeni Kağan Bozok'u olan Tamer Karadağlı'dan bomba gibi bir paylaşım geldi. Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla Instagram'ı adeta büyüleyen Karadağlı'ya binlerce beğeni ve yorum geldi.

Tamer Karadağlı, pandemi döneminde nasıl vakit geçirdiğini soranlara yanıt verdi. Verdiği fotoğraflı yanıtla birlikte, içinde farklı bir insan olduğunu göstermiş oldu. Oyuncuların tamamı dizilerde olduklarından farklı rolleri yaşasalar da, gerçek hayatları bazen oldukça şaşırtıcı olabiliyor.

Tamer Karadağlı’nın yaptığı paylaşım, tanıyan – tanımayan herkesi şaşırttı. Hatta son paylaşımının altına “abi sende cevher yatıyormuş”, “helal olsun” gibi yorumlar yapıldı.

Tamer Karadağlı, “pandemi dönemi nasıl vakit geçirdiğimi soran çok insan var.” Şeklinde bir metin yayınladıktan hemen sonra “Okuyarak…” diyerek açıklamalarına devam etti. “Burası evimin en sevdiğim köşesi.” Diyerek de bu fotoğrafı paylaştı. Karadağlı’nın Çocuklar Duymasın dizisindeki ağır, maço karakterine hayat verdiği Haluk’tan tamamen bağımsız bir karaktere sahip olduğu bu paylaşımıyla belli olmuş oldu.

Oldukça okuyan, kültürüyle dikkatleri üzerine çeken ve her şeyden öte diksiyonuyla hemen hemen herkesin örnek aldığı bir isim olan Tamer Karadağlı, okumaya, okuyana ve kitaplara çok değer veren birisi. Çocukluk yıllarından itibaren kitap okumayı oldukça seven Karadağlı, aslında Çocuklar Duymasın Haluk’tan bağımsız bir karaktere sahip.

fsfddgrfgfd.jpg

Tamer Karadağlı’nın paylaştığı bu hikayeyi gören kişiler, “biz seni Haluk’la tanıdık, çok farklı tanıdık”, “Vay be” gibi yorumlar yaptı. Resmi Instagram hesabında ara ara bu tarz paylaşımlar altına imza atan Tamer Karadağlı’nın kütüphanesinin fotoğrafının üzerine “Burası evimin en sevdiğim köşesi” yazması da ayrı bir takdir topladı. Kitaplara bu denli değer vermesiyle, gündeme gelen isimler arasında yer aldı. Başarılı oyuncu Tamer Karadağlı’nın bu tarz paylaşımları sık sık gündeme gelmeye devam ediyor. Gençlere ve hayranlarına bu paylaşımlarıyla ışık tutan Karadağlı, takdirlerin odağında bir isim olarak kendini gösteriyor. Bizler de haberlerankara.com ekibi olarak Tamer Karadağlı’ya bir “helal olsun” diyoruz!

 

 

Medya