O şehirde yaşayanlar İbrahim Tatlıses'e tepkili

O şehirde yaşayanlar İbrahim Tatlıses'e tepkili

İmparator İbrahim Tatlıses, 9 yıllık aranın sonrasında tekrardan sunmaya başladığı İbo Show programıyla birlikte yeniden gündeme bomba gibi düşmeye başladı.

Türkiye'nin en ünlü şarkıcıları arasında yer alan İbrahim Tatlıses'in hemen hemen her paylaşımı, her hareketi ve her söylediği İbo Show'un başlamasıyla birlikte sık sık gündeme gelmeye başladı Bugün gündeme gelen olayı ise; 2020 yılı Temmuz ayı içerisinde TATLISES LAHMACUN ile ilgili yaptığı paylaşım oldu! 

Başına çok kötü olaylar gelmesine rağmen dimdik ayakta durmayı başaran ve mücadelesiyle milyonlarca insana örnek olan "İMPARATOR" lakabıyla bilinen İbrahim Tatlıses'in o şehirde yaşayan hayranlarını üzdüğü paylaşım Twitter'da yankı uyandırdı. 

Ekranların sevilen ismi İbrahim Tatlıses; 6 Temmuz 2020 tarihinde yaptığı bir paylaşımla herkesi şaşırttı. Tatlıses, kendine ait olan TATLISES LAHMACUN firmasının bir özelliğini duyururken, yanlış anlamda kullanmasa da; yanlış algılanabilecek bir açıklama altına imza attı. Bu açıklama sebebiyle Gaziantep'liler Twitter'da "ne oluyor?", "Bizi küçük mü görüyor?" Sorularını yöneltti. Ardından Tatlıses hayranları ise, Tatlıses'in asla böyle bir şey yapmayacağını belirttiler. 

İbrahim Tatlıses, yaptığı paylaşımında; Lahmacuna sarımsak konmayacağının altını çizdi. Çıtayı bir tık daha yukarı taşıyarak "LEŞ GİBİ KOKARSIN" dedi. Bunun sonrasında ise; "memur adamsın, çalışma arkadaşların var, onların rahatsız olmasını ister misin" yazdıktan sonra; lahmacun yemeyeceksin diyerek noktayı koydu.

12312312.jpg

Bu sözünün ardından açıklamalarına devam eden Tatlıses; "Gaziantep sarımsağı sever, biz Şanlıurfalılar sarımsak koymayız, ne Lahmacuna ne çiğ köfteye" yorumunu yaptı. Sonrasında ise "hele hele TATLISES LAHMACUNDA" bugüne kadar koymamıştır, bundan sonra da koymayacaktır" dedi. Bu açıklaması, Anteplileri gücendirse de; Tatlıses'in niyetinin kötü olmadığı bilinen bir gerçek! 

Twitter'ın son zamanlarda en gündemde olan ismi Tatlıses'in bu paylaşımı resmen kaos yarattı. "LEŞ GİBİ KOKARSIN" tabirine karşılık ve devamında gelen "ANTEPLİLER SEVER" cümlesi birleşince, Antepliler Tatlıses'in ne demek istediğini sordu. Bunun sonrasında Urfalılar ise, Tatlıses'in burada kötü bir şey demediğini, toplum algısına göre konuştuğunu ifade ettiler. Ardından çıkan tartışmada, yüzlerce kişi birbirine karşı hakarette bulundu. Çoğu kişi ise, İmparator lakaplı Tatlıses'in bu tartışanları görse, çok kızacağını belirtti.

Medya