Patron şiddetine uğrayan Gaye Akıl konuştu: Korktuğum için duyurdum

Patron şiddetine uğrayan Gaye Akıl konuştu: Korktuğum için duyurdum

İstanbul Beşiktaş'ta çalıştığı eğlence mekanının mal sahibi Şahin Şeker tarafından ayağa kalkmadığı gerekçesiyle şiddete maruz kalan Gaye Akıl..

İstanbul Beşiktaş'ta çalıştığı eğlence mekanının mal sahibi Şahin Şeker tarafından ayağa kalkmadığı gerekçesiyle şiddete maruz kalan Gaye Akıl, Posta gazetesine konuştu.

Akıl, "Evde tek başına kalamıyorum. Bana ve oğluma bir şey yapmalarından korktuğum için sosyal medyadan olayı duyurdum" dedi.

Posta gazetesine konuşan Gaye Akıl olayı şöyle özetledi:

"Şahin Şeker, 10 Nisan gecesi yanımıza geldi, ‘Beni görünce ayağa kalkacaksınız’ diyerek vurmaya başladı. ‘Seni öldürürüm’ diye tehdit etti. Ben aynı gece görüntülerle polise gidip şikayetçi oldum. 15 gün hiçbir şey yapılmadı. Savcılığa bizzat gidip görüntülerini ilettim. Yine sonuç yoktu. Avukatım, Şahin Şeker için 6 ay uzaklaştırma kararı çıkardı. Ben o bölgede oturuyorum. 11 yaşındaki oğlum her gün oradan geçip okula gidiyor. Evde tek başına kalamıyorum. Bana ve oğluma bir şey yapmalarından korktuğum için sosyal medyadan olayı duyurdum."

NE OLMUŞTU?

Gaye Akıl, Beşiktaş'ta çalıştığı eğlence mekanının patronu tarafından şiddete maruz kaldığı görüntüleri sosyal medyadan paylaşmış, olayın duyulmasının ardından Meydan Beşiktaş adlı mekanın mal sahibi Şahin Şeker gözaltına alınmıştı. Şeker, ifadesinin ardından adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı.

Son Dakika Haberleri