Ramo dizisinin oyuncularının kazandıkları para dudak uçuklattı

Oyuncu kadrosu ve senaryosuyla oldukça fazla sevilen dizilerden birisi olan Ramo, son zamanlarda yükselen reytingleriyle beraber tüm dikkatleri üzerine çekti.

Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç’in başrolde oynadığı Ramo dizisinin kadrosunda Mehmet Yılmaz Ak, İlker Aksum, Devrim Özkan, Mustafa Yıldıran, Sacide Taşaner, Efsane Odağ, Pelin Körmükçü, Bora Cengiz, İdil Fırat ve Yiğit Özşener gibi başarılı oyuncular yer alıyor. Son zamanlarda seyirciyi ekranlara kilitleyen dizinin oyuncularının ne kadar kazandığı ise merak ediliyor.

Show TV de yayınlanan ve her yayın gününde gündemde yankı uyandıran Ramo dizisinin oyuncularının aldığı meblağlar son zamanlarda arama motorlarında sık sık konuşulmaya başladı. Ortaya çıkan tutarlar ise akıllara durgunluk verdi.

Ramo oyuncuları bölüm başına ne Kadar kazanıyor?

Ramo dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Murat Yıldırım bölüm başına 70.000 TL, Esra Bilgiç 50.000 TL, İlker Aksum 30.000 TL, Yiğit Özşener 30.000 TL, Devrim Özkan 25.000 TL, İdil Fırat 25.000 TL, Mustafa Yıldıran 20.000 TL, Bora Cengiz 20.000 TL, Pelin Körmükçü 15.000 TL ve Efsane Odağ’ın 10.000 TL kazandığı ortaya çıktı.

Ramo dizisinin oyuncularının aldığı ücretlerin ortaya çıkmasının ardından sosyal medya kullanıcıları şaşkınlıklarına engel olamadı. Milyonlarca kişi oyuncuların bir bölümde adeta servet kazandığını ifade ederek Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç’in milyarder olma yolunda ilerlediğini dile getirdi. Fakat bir bölümde rahat bir araba alabilecek oyuncuların aldığı ücretler, internet siteleri üzerinden düzenlenmiştir. Yapım ya da oyunculardan konu hakkında net bir açıklama gelmemiştir.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv