Rap dünyasında sular durulmuyor: Norm Ender’e şarkılı yanıt geldi

Rap dünyasında sular durulmuyor: Norm Ender’e şarkılı yanıt geldi

Norm Ender'in, Ezhel, Gazapizm, Ben Fero gibi isimleri karşısına aldığı "Mekanın Sahibi" şarkısının yankıları sürüyor.......

Norm Ender'in, Ezhel, Gazapizm, Ben Fero gibi isimleri karşısına aldığı "Mekanın Sahibi" şarkısının yankıları sürüyor.

Norm Ender'in uzun bir aradan sonra rap dünyasına geri döndüğü "Mekanın Sahibi" şarkısının ardından başlayan tartışmalar devam ediyor. Pozitif'ten Elif Cemal'in kendisini tehdit ettiğini de şarkı sözlerine taşıyan Norm Ender'e toplu yanıt dörtlü "Fight Kulüp" ekibinden geldi.

Killa Hakan, Ceza, Ezhel ve Ben Fero’nun “Fight Kulüp” isimli şarkısı dijital platformlarda yayınlanmasının hemen ardından Twitter'da trend topic listesinin başına oturdu.

Ben Fero, birkaç gün önce yaptığı açıklamada şarkının kimseye yanıt olmadığını, 1 ay önce kaydedildiğini ifade etti.

BEN FERO: ŞARKI YENİ DEĞİL

Fero, “Haziran ayının başında Ezhel’i ziyarete Berlin’e gittim. Sercan (Ezhel) bana Killa Hakan ve Ceza ile bir şarkı yapacağını söyledi. Sağ olsun beni de davet etti. Hakan Abi abiliğini yaptı, istersem benim de eşlik edebileceğimi söyledi. Şeref duyup elimden geleni yaptım" dedi.

KİLLA HAKAN VİDEOYLA YANIT VERMİŞTİ

Norm Ender'in rap dünyasındaki çok sayıda ismi karşısına aldığı şarkıya, Killa Hakan tarafından verilen yanıt sosyal medyada çok sayıda etkileşim almıştı.

Ezhel ise Mayıs ayında yaptığı "Lolo" şarkısını yeniden paylaşarak Norm Ender'e yanıt vermişti.