Sadakatsiz dizisinde ortalığı ayağa kaldıracak tokat! Gönül çileden çıktı, Derin'e hayatının dayağını attı! "İçimizin yağı eridi!"

Kanal D ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Sadakatsiz dizisinin yeni bölümüne ait fragman kısa bir süre önce yayınlandı. Fragmanı izleyen seyirciler ise "İçimizin yağları eridi Gönül, eline sağlık" gibi birçok yorum yaptı.

Başrollerinde Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk gibi isimlerin yer aldığı başarılı dizide her bölüm reyting rekorlarını kırıyor. 28. bölümüyle ekranlara Çarşamba günü gelecek olan dizide yeni gelişmeler ise arka arkaya yaşanacak. Faruk'un kaçırdığı Derin ve Asya sağ salim evlerine dönecek.

Evlerine döndükten sonra polise ifade vermeye gidecek iki isim arasında ipler yeniden gerilecek. 27. bölümün son sahnesinde ellerinde bulunan silahın kurşunu Asya'nın omzunu parçalamıştı. Derin'in kucağında baygın bir halde kalan Asya'nın fragmanda daha iyi olduğu ise görülüyor.

sadakatsiz-020521.jpg

Duştan çıkan Derin'in yanına ise annesi Gönül gidiyor. "Bir aşk bir sevdadır tutturdun" sözlerini dile getiren Gönül çileden çıkıp Derin'e okkalı bir tokat atıyor. Olduğu yerden sarsılan Derin ise düşecek gibi oluyor. "Bir adam yüzünden sen ne hale geldin? Nasıl bir kız oldun ya sen? Sen artık kendini tanıyor musun?" sözlerini dile getiren Gönül'e Derin ise...

sadakatsiz-5-2.jpeg

Aldığı tokatla sarsılan Derin, annesine "Ne olursun bir izin ver sana anlatayım" sözlerini dile getiriyor ama gözü dönmüş olan Gönül, "Hadi bana acımadın, kendine acımadın, babana bile acımadın; nasıl kızına acıyorsun? Sen nasıl bir annesin Derin?" sözlerini dile getiriyor.

sadakatsiz-3-3.jpeg

Sosyal medyada büyük yankı uyandıran sahneye ise birçok yorum geldi. "Gönül Güçlü'nün Derin'e tokadı ve "sen nasıl bir kız oldun" diye hesap sorması herkesi rahatlattı yemin ederim. Bundan sonra favori karakterim Güçlü teyze" gibi yorum alan tokat sahnesi Twitter'ın gündemi oldu.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv