Savaşçı dizisini Tamer Karadağlı inim inim inletti! FOX TV ilk kez böyle bir olaya şahit oluyor! Tüyler ürperdi, Neler oldu neler...

FOX TV ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Savaşçı dizisini Tamer Karadağlı resmen inim inim inletti. FOX TV'nin ilk kez böyle bir oyunculuğa şahit olması ise seyircilerde tüylerin ürpermesine neden oldu.

103. bölümüyle Cumartesi gecesine damgasını vurmuş olan Savaşçı dizisinde Tamer Karadağlı'nın bir sahnesi ise akıllara kazındı. Hakkında binlerce tweet alan Karadağlı, Çocuklar Duymasın'dan hemen sonra Savaşçı dizisiyle de dengeleri değiştirdi.

Duygu dolu sahnelere sık sık yer veren Savaşçı dizisinde Tamer Karadağlı'nın hayat verdiği Albay Oktay Göktürk'ün bir sahnesi ise yürekleri dağladı. Oyunculuğu ile bir kez daha ön plana çıkan Tamer Karadağlı, Savaşçı dizisiyle ortalığı inim inim inletti.

savasci2.jpg

Babası Gündüz Bey'in bile oğlunun hain olduğundan şüphelendiği bir zamanda Albay Oktay Göktürk, dünyasını başına yıkacak olan haberi aldı. Hem de en sevdiği, canı ciğeri bildiği babasının kendisini ihanetle suçlarken öğrendiği bu haber Albay Oktay Göktürk için her şeyi tersine çevirdi.

savasci4.jpg

Babası tarafından ihanetle suçlanan Albay Oktay Göktürk'e, "Neden yaptın oğlum? Aileni katlettiler diye mi yaptın?" sözlerini dile getirmesi Oktay Göktürk'ün şok içinde kalmasına neden oldu. Zaten zor bir durumda olan Albay Göktürk'ün babasından öğrendiği bu haber ise dünyasının başına yıktı. Tamer Karadağlı tarafından ruh üflenen Albay Göktürk'e ise binlerce yorum geldi.

savasci3.jpg

Medya