Sadakatsiz dizisinin genç oyuncusu koronaya yakalandı

Sadakatsiz dizisinin genç oyuncusu koronaya yakalandı

Kanal D'de yayımlanan Sadakatsiz dizisinde Asya ve Volkan'ın oğlu Ali'yi canlandıran, 15 yaşındaki oyuncu Alp Akar koronavirüse yakalandı.

Kanal D dizisi 'Sadakatsiz'de 'Asya' ve 'Volkan'ın oğlu Ali'yi canlandıran Alp Akar da koronavirüse yakalandı.

Akar Instagram’dan yaptığı paylaşımda “Covid 19 pozitif olduğuma dair haberler ne yazık ki doğru. Bugün karantinanın 5. gününde evimde dinleniyorum, durumum iyi. Lütfen önlemlerini almayı ihmal etmeyin. Tüm hastalarımıza acil şifalar diliyorum” ifadelerini kullandı. Sadakatsiz adlı dizide rol alan Burak Sergen de koronavirüse yakalanmıştı. 

Dizinin final tarihi açıklanmıştı

Sadakatsiz dizisi, orijinali Doctor Foster olan bir uyarlama dizisiydi. Çok sevilen ve yayınlandığı akşam seyircisine heyecan ve dram dolu sahneleriyle zevkli anlar yaşatan dizi için alınan bu karar kimsenin beklemeyeceği yerden geldi. Yapım ekibi ve Kanal D’nin dizi için radikal bir değişikliğe gidileceği öğrenildi. Anlaşmasında senaryoya sadık kalması yönünde uyarılar ile devam eden dizi, orijinalinde 10 bölümden oluşuyor. Dolayısıyla 26. Bölüm ile final yapma kararı alan dizi yayın hayatını sonlandırmayı planlıyor.

Yaşam