Sağlık emekçilerine küfreden kişiyi ambulans şoförü etkisiz hale getirdi

Sağlık emekçilerine küfreden kişiyi ambulans şoförü etkisiz hale getirdi

İzmir'in Torbalı ilçesinde A.T.S. isimli bir kişi, sağlık emekçilerine hakaret ve küfredip, kendisini uyaran ambulans şoförünün üzerine yürüdü.

İzmir'in Torbalı ilçesinde A.T.S. isimli bir kişi, sağlık emekçilerine hakaret ve küfredip, kendisini uyaran ambulans şoförünün üzerine yürüdü. A.T.S.'nin ambulans şoförü tarafından etkisiz hale getirildiği o anlar güvenlik kamerasınca saniye saniye görüntülendi.

Olay, saat 15.00 sıralarında Torbalı İlçe Sağlık Müdürlüğü'nde meydana geldi. İddiaya göre, A.T.S. isimli bir kişi, Torbalı İlçe Sağlık Müdürlüğü'nde çalışan bir grup personele bilinmeyen nedenden dolayı hakaret ve küfür etti. Bu sırada olay yerinde bulunan İlçe Sağlık Müdürlüğü'nde görevli ambulans şoförü Yusuf Dilbaz, A.T.S.'yi küfür ve hakaret etmemesi konusunda uyardı. Uyarıya aldırış etmeyen A.T.S., Dilbaz'ın da üzerine yürüdü. Saldırı karşısında kendini savunan Dilbaz, A.T.S.'yi etkisiz hale getirdi. İhbar üzerine olay yerine polis ekibi sevk edildi. Olay yerine gelen ekipler, saldırganı gözaltına aldı. Öte yandan, ifadesi alınan A.T.S.'nin serbest bırakıldığı öğrenildi.

''KÜFÜRLER EDEREK ÜSTÜMÜZE GELDİ''

Saldırganı etkisiz hale getiren ambulans şoförü Yusuf Dilbaz, "Şahıs küfürler ederek üstümüze geldi. Ben de bana ve arkadaşlarıma zarar gelmemesi için kendimizi savundum" dedi.

 

 

Kaynak:Haber Kaynağı

Sağlık