Savaşçı dizisi ekranlara gelmeden gün değiştirdi! Seyirciler çıldırmak üzere, sabırlar taştı taşacak! "Artık yakında demeyin bize!"

Savaşçı dizisi ekranlara gelmeden gün değiştirdi! Seyirciler çıldırmak üzere, sabırlar taştı taşacak! "Artık yakında demeyin bize!"

Savaşçı dizisi için milyonlar beklemedeydi. Dizi hakkında çıkan haberle birlikte heyecanlana seyirciler net bir tarih istiyordu. Ancak Savaşçı dizisi yine bir sürpriz yaparak gün değiştirdi. FOX TV, sevilen dizi için artık net bir tarih verdi.

Efsane dizi yeniden ekranlara dönmenin hazırlığı içinde olurken, bekleyen binlerce dizi sever de bu gelişmeye heyecanlandı. Bordo berelilerin yer aldığı bir ekipten oluşan Kılıç timinin hikayesi ile aksiyonun hiç durmadığı bir dizi ekranlara yeniden dönüyor. Merakla beklene savaşçı dizisi ne zaman dönecek? Yayın günü ne hangi gün olacak? gibi sorular gündemden düşmüyordu.

Geçtiğimi yıllarda Pazar akşamları ekranlardaki yerini alan Savaşçı dizisinde alınan son karar ile bu kez farklı bir gün belirlendi. Uzun süredir dizi hakkında ortaya atılan birçok iddia yer alıyordu. “Yayından kaldırıldı mı?” gibi sorular Savaşçı izleyenleri tarafından sürekli sorulardan bir tanesiydi.

3012463-810x458.jpg

Merak beklenen gelişme ise Savaşçı dizisine son noktayı koydu. FOX TV’de yayınlanan ve ilgiyle takip edilen Savaşçı dizisinin başrollerinde; Murat Serezli, Sarp Levendoğlu ve Tamer Karadağlı gibi oyuncular yer alıyor. Ekranların en beğenilen yapımları arasında yer alan Savaşçı dizisi için FOX TV açıklama yapmıştı. Şu an için Savaşçı dizisine 17 Nisan ve 21 Nisan gibi haberler yer alıyor.

Haftanın her günü yayın akışında başka bir programın olması Sevilen diziyi bir türlü ekranlara getirememişti. Çekimleri devam eden diziye dair sosyal medyada birçok tartışma da yapılıyor. Son gümlerde ekranlara döneceği ile gündeme gelen Savaşçı dizisinde Tamer Karadağlı konu ile ilgili sosyal medya hesabından paylaşım da bulundu.

Paylaşım neden kaldırıldı?

Karadağlı paylaşımında dizinin 17 Nisan’da başlayacağını duyurmuştu. Oyuncu: “Biraz önce yaptığım paylaşımı kaldırmak zorunda kaldım çünkü FOX TV haberi kendisi vermek istiyormuş. Biz çekimlerimizi yapıyoruz ancak FOX TV hala bir gün veremedi. Başlayacağı tarihi de biz değil FOX TV kendisi resmi olarak açıklayacak. Ancak ayın 17’si de olmayabilir çünkü hala kesin bir şey yok. Ben de paylaşımımı bu sebeple kaldırmak zorunda kaldım” ifadelerini kullandı.

Medya