Savaşçı dizisinin tüm detayları belli oldu

Savaşçı dizisinin tüm detayları belli oldu

Ara verilen Savaşçı dizisinden müjde geldi. Dizinin yayına tekrar başlayıp başlamayacağı sorulan Tamer Karadağlı’dan dizi hakkındaki son gelişmeler verildi.

Engelsiz Yaşam Vakfı tarafından 11’incisi düzenlenen Yılın EN’leri ödüllerinin verileceği ödül töreni geçen akşam Yenibosna Pullman İstanbul Hotel’de düzenlendi. Engelsiz Yaşam Vakfı Başkanı Atilla Kaplakarslan’ın ev sahipliğinde düzenlenen ödül törenine Tayyar Işıksaçan ve Ayça Kuru ev sahipliği yaptı.  Törende ödüller sahiplerini buldu. Geceye katılan Savaşçı dizisinin ünlü isimlerinden Tamer Karadağlı, Murat Serezli ve Sarp Levendoğlu geceye damgasını vurdu.

Geceye kültür, sanat ve iş dünyasından pek çok ünlü katıldı. Savaşçı dizisinin ünlü oyuncuları da ödül törenine katıldı. Tören öncesi röportaj verdikleri sırada dizi hakkında kısa bir söyleşi yapan Savaşçı’nın ünlü isimleri, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Hepimizin birer engelli adayı olduğunu vurgulayan ünlü oyuncu Tamer Karadağlı, Yaşam boyu Meslek ve Onur Ödülleri’ne layık görüldü. Gecenin önemine dair görüşleri alınan Tamer Karadağlı, “Çok güzel bir gece olacağını umuyoruz. Ben zaten Engelsiz Yaşam Vakfı’na sürekli destek oluyorum. Hep söylediğimiz gibi ‘Hepimiz birer engelli adayıyız’ aslında. O yüzden de buna dikkat çekmekte çok fayda olduğuna inanıyorum” diyerek ödül gecesiyle ilgili fikirlerini belirtti.

Ödül gecesinde Yılın En İyi Dizi Erkek Oyuncusu ödülünü alan ünlü oyuncu Murat Serezli ise, “Çok güzel bir gece olacağını umuyoruz. Ben zaten Engelsiz Yaşam Vakfı’na sürekli destek oluyorum. Hep söylediğimiz gibi ‘Hepimiz birer engelli adayıyız’ aslında. O yüzden de buna dikkat çekmekte çok fayda olduğuna inanıyorum” ifadelerini dile getirdi.

Yeni sezon da çekimlerinin devam ettiğini ve yeni bir senaryoyla dizinin bir ivme kazanacağını düşünen takipçilerin sosyal medyadan yarattığı algı ile ‘Sen Çal Kapımı’ dizisi final yaparsa, Savaşçı’nın ekrana geleceği düşüncesinin sorulmasıyla, Tamer Karadağlı, “O tip konularla oyuncular ilgilenmiyor. Biz kendi işimizi yapıyoruz. Son sürat çekimlerimizi yapıyoruz. Neredeyse her gün çekimdeyiz. Dün gece mesela arazideydik. Albay Oktay Göktürk olarak diziye geldim. Dizinin esas sahipleri Murat ve Sarp.” şeklinde açıklama yaptı.

Savaşçı’nın bir başka başarılı oyuncusu Sarp Levedoğlu ise Karadağlı’nın sözlerini doğruladı. “Tamer ağabeyin dediği gibi o konularla bizim pek işimiz olmuyor. Biz işimizi severek yapmaya çalışıyoruz. Oyuncu ekibinde baya bir değişiklik oldu. Berk aramızdan ayrıldı, yeni katılan arkadaşlarımız oldu ve yeni bir enerji oldu” beyanını verdi. Şu ana kadar dizide 4 bölüm çekildiğini belirten Tamer Karadağlı, gazetecilerin, “Yayınlanması için sabırsızlanıyor musunuz” sorusu üzerine “sabırsızlanmaya vaktimiz olmuyor, sürekli çekimdeyiz şeklinde bir cevap verdi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Medya