Sedat Peker Demirören'in yurt dışına kaçağını iddia etti: Milyarlık vurgunu anlatmaya devam edeceğim

Sedat Peker Demirören'in yurt dışına kaçağını iddia etti: Milyarlık vurgunu anlatmaya devam edeceğim

Suç örgütü lideri Sedat Peker, "Deli Çavuş" isimli sosyal medya hesabından yine ses getirecek yeni paylaşımlarda bulundu.

Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören hakkındaki ifşaatlarına devam edeceğini söyleyen Peker, önemli iddialarda bulundu.

YURT DIŞINA KAÇIŞ VE MİLYARLIK GÜMRÜK VURGUNU İDDİALARI...

Yıldırım Demirören'in yurt dışına kaçmak için çeşitli ülkelere para aktardığını ve yatırım yaptığını söyleyen Peker, diğer yandan Demirören'in gaz ithalatında gümrük vergilerine ilişkin usulsüzlük yaptığını ve devleti milyarlarca liralık zarara soktuğunu öne sürdü. Peker, bu iddialarını salı günü yapacağı paylaşımlarla detaylandıracağını ifade etti.

'PUDRA ŞEKERLİ ALEMLERİNİ ANLATMAYACAĞIM'

Yıldırım Demirören'in babası Erdoğan Demirören'in, yaklaşık 7-8 yıl önce şirketin genel müdür adaylarından biriyle gerçekleştirdiği görüşmede oğlu hakkında "Bu da benim Mongol oğlum" ifadelerini kullandığına dikkat çeken Peker, "Sen mongol kardeşlerimize kurban olasın. Pudra şekerli alemlerini anlatmayacağım, çünkü özel hayata giriyor" dedi. 

Peker ayrıca, Demirören'in özel hayatına yönelik ifşaatı nedeniyle kendisini eleştirenlere yanıt olarak "5 yaşında kız çocuğuma silah çektiklerinde 'Bu olmadı' dediniz mi? 'Suç örgütü davasından bütün herkes tahliye olduğu halde neden haber yapmıyorsunuz? Bu adaletsizlik' dediniz mi? Avukat olan eşimi tüfekle ittiklerinde bir anneye bu yapılmaz dediniz mi?" sorularını yöneltti.

    1- Lan pambıkören seni unutacağımı mı zannettin? Artık sen benim ahiretliğimsin. Süslü sülü, derin mehmet, sadatcılar ve sen benim ahiretliklerimsiniz. Ancak şimdi işim seninle, seni öyle mahvedecem ki tüm dünyaya ibret olacak. Ancak rahat ol cinsel konular yok.

    2- @nihadagenc abiyi severim. Bugün yazısını okudum, çok üzüldüm. Senin yaptıklarını ben anlatınca gece boyunca kabus görmüş. Naneleri sen yiyorsun, kabus görmek de başkalarına kalıyor. Lan pambıkörenin kemiklik köpekleri salı akşamını bekleyin.

    3-Patronunuzun nasıl bir suç örgütü lideri olduğunu biraz daha dinleyeceksiniz. pambıkören devir değişince yurt dışına kaçmak için yaptığın planları biliyorum. Hangi ülkelere ne kadar para çıkarıp oralarda ne yatırımlara girdiğini biliyorum. Ayrıca getirdiğin…

    4-…gazları gümrüklerde nasıl kalem oynatarak ülkeyi nasıl milyarlarca zarara soktuğunu biliyorum. 7-8 sene önce yeni genel müdür adayınız babanla beraberken, sen geldiğinde seni tanıştırırken söylemişti ya “Bu da benim mongol oğlum” diye, sen mongol kardeşlerimize…

    5-… kurban olasın. Pudra şekerli alemlerini anlatmayacam, çünkü özel hayata giriyor. Bazı entellektüel takılan tipler beni suçlamışlar. “Bu yaptıkları olmadı” demişler. Onlara tek sözüm: ulan kahpeler, 5 yaşında kız çocuğuma silah çektiklerinde bu olmadı dediniz mi?

    6- Suç örgütü davasından bütün herkes tahliye olduğu halde neden haber yapmıyorsunuz? Bu adaletsizlik dediniz mi? Avukat olan eşimi tüfekle ittiklerinde bir anneye bu yapılmaz dediniz mi? Ulan belki siz kahpe değilsiniz ancak geleceğin kahpe adaylarısınız.

    7- pambıkören pambığı sana tıkıyacam oğlum. Ulan siz bana neler ettiniz? @nihadagenc abi kabus görüyor diye senin diğer hikayelerine girmeyecem. Ama seni rezil edecem. Yarım oda dolusu sizle ilgili evrak var. Her an onları okuyorum. Artık sen de benim ahiretliğimsin…

    8-…Ne sülü’den vazgeçerim ne de senden. Bu fetöcü kanallar topyekün bana saldırıya geçtiler. Kıskanıyorsunuz beni değil mi? O kadar adam hiçbir bok yapamıyorsunuz (@cevheriguven hariç o milli tehlike). Ancak onunla da işim var. Göreceğiz bakalım el mi yaman…

    9-… bey mi yaman. Şu an görüştüğüm bazı arkadaşların geçmişte benimle ilgili söylediklerini paylaşıp beni dolduruşa getiremezsiniz. Çünkü ben Psikiyatrist Prof. Dr. Sedat Peker’im. Benim sinirlerim çelikten. Beni kızdıramazsınız. Ancak eğer kaşınmaya devam ederseniz iki kelime…

    10-… söylerim sinir uçlarınıza dokunurum. Sizi hasta yaparım. Lan ahiretlikler sizi unutmam. Pambığı hazırladım, tasmalar hazır. Köçek elbiselerinizi de getirttim. Bakın gördünüz mü ne yaparsanız yapın…

    11- …beni sinirlendiremezsiniz. Ayrıca fake hesaplardan varlığı ile onur duyduğum @yilmazsozcu abiyi dolduruşa getirerek benle ilgili iyi şeyler söylemesini engelleyemezsiniz. Çünkü @yilmazsozcu abi beni değil gösterdiğim duruşu destekliyor. pambıkören salı akşamını bekle.
 

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem